Chlorilong Power 5 kg

Chlor w dużych tabletkach do wielofunkcyjnej dezynfekcji wody w basenie. Duże tabletki chlorowe 5-funkcyjne do powolnej dezynfekcji.

312,00 zł
Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Chlorilong Power 5 Bayrol

Wielofunkcyjne tabletki chlorowe 250 g do wydłużonego chlorowania wody. Nowoczesne tabletki do chlorowania dzięki specjalnemu składowi zapewniają pielęgnację wody w pięciu kluczowych obszarach: ciągła dezynfekcja w celu wyeliminowania bakterii i zmętnienia wody basenowej, niszczenie glonów, klarowanie wody, obniżenie twardości, stabilizacja chloru.

Chlorowe tabletki wielofunkcyjne

Chlorilong Power 5 Bayrol występuje w postaci dużych tabletek 250 g, które w sposób powolny i równomierny rozpuszczają się w wodzie uwalniając zawsze stałą ilość chloru. Chlorilong przez długi czas skutecznie niszczy bakterie, wirusy oraz inne niepożądane mikroorganizmy utrzymując wartość wolnego chloru na bezpiecznym poziomie.

Chlor w tabletkach Chlorilong Power 5 należy dozować poprzez skimmer zapewniając ciągłą pracę pompy obiegowej. Chlor w długim czasie czasie doprowadzi do dezynfekcji i wyklarowania wody w basenie.
Tabletek chlorowych nie można wrzucać bezpośrednio na dno basenu - zachodzi wtedy możliwość odbarwienia powierzchni.

W celu przeprowadzenia szybkiej korekty zawartości chloru w wodzie należy dodatkowo dodać szybki chlor - Chloriklar.

Dozowanie Chlorilong POWER 5

Pierwsze dozowanie: Najpierw należy przeprowadzić chlorowanie szokowe za pomocą Chloriklaru, a następnie 1 tabletka Chlorilongu Power 5 na 30m3 wody w basenie.
Cotygodniowe dozowanie: 1 tabletka Chlorilong Power 5 na każde 30m3 wody w basenie - 1 raz w tygodniu. Dawkowanie uzależnić od poziomu wolnego chloru w wodzie.
Z basenu można korzystać bezpośrednio po zastosowaniu produktu.

Technologia A.P.O.® firmy Bayrol

Podczas powolnej dezynfekcji wody dużymi tabletkami chlorowymi należy zagwarantować maksymalnie równomierne uwalnianie się chloru w trakcie rozpuszczania się tabletki. Produkty innych firm często po dodaniu do wody rozpuszczają się zbyt gwałtownie lub nierównomiernie co w efekcie może doprowadzić do przechlorowania albo do powstania innych problemów z wodą. Dochodzenie do stanu równowagi może być potem uciążliwe.
Firma Bayrol w wyniku badań nad produktem opracowała specjalny proces produkcji tabletek Chlorilong - Air Press Out. W trakcie prasowania substancji do formy tabletki nie dostają się pęcherzyki powietrza. Wnętrze tabletki jest jednolite i twarde. W połączeniu ze środkiem opóźniającym rozpuszczanie, technologia A.P.O. zapewnia bardzo równomierne uwalnianie chloru i tym samym lepszą dezynfekcję basenu.

Bayrol
110727
Numer producenta
1199258

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward