HTH Szokowy - chlor szok w proszku

HTH
120318
  • szybko rozpuszczalny chlor w formie drobnego granulatu
  • HTH - chlor szokowy
  • podchloryn wapnia
142,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

HTH Shock 2 kg

Nieorganiczny chlor w granulkach do basenu o szybkim działaniu i wysokiej skuteczności sprawdzi się doskonale w każdym basenie. Ekspresowe rozpuszczanie się produktu ułatwia jego rozprzestrzenianie się po całym basenie, a tym samym wpływa na jakość działania. Granulki chloru o dużej czystości chemicznej i koncentracji przyczyniają się do gwałtownej dezynfekcji wody w niecce. Chlor szokowy HTH zwalcza:

  • problem mętnej wody
  • rozwój glonów
  • rozwój mikroorganizmów

Basenowy chlor szok od HTH

Podchloryn wapnia występuje w postaci białych mikro kuleczek o bardzo dużej zawartości chloru, które bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie. Jest to preparat, który daje najwyższe stężenie chloru, dostępne natychmiast po wsypaniu. Gwałtowne uwalniany chlor skutecznie niszczy bakterie, wirusy oraz inne mikroorganizmy występujące w niecce. Produkt nie zawiera w swoim składzie stabilizatora, dlatego można spodziewać się, że wysoka koncentracja chloru w wodzie będzie utrzymywała się przez stosunkowo krótki czas! To sprawia, że jest bardzo praktyczny i znacznie ułatwia szokowe chlorowanie. Bez obaw o nadmierne przechlorowanie wody.

Chlor nieorganiczny HTH ulega szybkiemu rozpuszczeniu - nie tworzy osadów.

Dawkowanie HTH Shock 2 kg

Pierwsze dozowanie: 150 g granulatu na 10 m3 wody w basenie.
Przy zmętniałej wodzie: 250 g na 10m3.

Produktów typu chlorszok nie należy stosować jako środka do ciągłej pielęgnacji wody. Stosowanie podchlorynu wapnia w długim czasie (powyżej 3 tygodni) może spowodować niewielkie odkładanie się osadów wapnia na ścianach basenu. Może to również wpływać na podnoszenie się wartości pH w wodzie.

120318
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także