HTH Szokowy - chlor szok w proszku

HTH
120318

Szybko rozpuszczalny chlor w formie drobnego granulatu. Chlor szokowy przyczynia się do szybkiej dezynfekcji, uzdatniania zieloną lub mętną wodę w niecce basenowej.

  • HTH - chlor szokowy
  • podchloryn wapnia
206,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 1-2 dni

HTH Shock 2 kg

Nieorganiczny chlor w granulkach do basenu o szybkim działaniu i wysokiej skuteczności sprawdzi się doskonale w każdym basenie. Ekspresowe rozpuszczanie się produktu ułatwia jego rozprzestrzenianie się po całym basenie, a tym samym wpływa na jakość działania. Granulki chloru o dużej czystości chemicznej i koncentracji przyczyniają się do gwałtownej dezynfekcji wody w niecce. Chlor szok zwalcza:

  • problem mętnej wody
  • rozwój glonów
  • rozwój mikroorganizmów

Basenowy chlor szok

Nieorganiczny chlor w granulkach jest środkiem do szokowej dezynfekcji wody basenowej. Podchloryn wapnia występuje w postaci białych mikro kuleczek o dużej zawartości chloru, które bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie. Gwałtowne uwalniany chlor skutecznie niszczy bakterie, wirusy oraz inne mikroorganizmy występujące w niecce. Produkt nie zawiera w swoim składzie stabilizatora, dlatego można spodziewać się, że wysoka koncentracja chloru w wodzie będzie utrzymywała się przez stosunkowo krótki czas!

Chlor nieorganiczny HTH ulega szybkiemu rozpuszczeniu - nie tworzy osadów.

Pierwsze dozowanie: 150 g granulatu na 10 m3 wody w basenie.
Przy zmętniałej wodzie: 250 g na 10m3.

Produktów typu chlorszok nie należy stosować jako środka do ciągłej pielęgnacji wody. Stosowanie podchlorynu wapnia w długim czasie (powyżej 3 tygodni) może spowodować niewielkie odkładanie się osadów wapnia na ścianach basenu.

120318

Zobacz także