HTH Szokowy - chlor szok w proszku

HTH
120318

Szybko rozpuszczalny chlor w formie drobnego granulatu. Chlor szokowy przyczynia się do szybkiej dezynfekcji, uzdatniania zieloną lub mętną wodę w niecce basenowej.

  • HTH - chlor szokowy
  • podchloryn wapnia
139,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

HTH Shock 2 kg

Nieorganiczny chlor w granulkach do basenu o szybkim działaniu i wysokiej skuteczności sprawdzi się doskonale w każdym basenie. Granulki chloru o dużej czystości chemicznej przyczyniają się do gwałtownej dezynfekcji wody w niecce. Chlor szok zwalcza:

  • problem mętnej wody
  • rozwój glonów
  • rozwój mikroorganizmów

Basenowy chlor szok

Nieorganiczny chlor w granulkach jest środkiem do szokowej dezynfekcji wody basenowej. Występuje w postaci białych mikro kuleczek o dużej zawartości chloru, które bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie. Gwałtowne uwalniany chlor skutecznie niszczy bakterie, wirusy oraz inne mikroorganizmy występujące w niecce. Produkt nie zawiera w swoim składzie wapnia, dzięki czemu nie zmienia wartości pH wody w basenie.

Chlor nieorganiczny HTH ulega szybkiemu rozpuszczeniu - nie tworzy osadów.

Pierwsze dozowanie i cotygodniowe dozowanie: 150 g granulatu na 10 m3 wody w basenie.
Przy zmętniałej wodzie: 250 g na 10m3.

Chlor w proszku do basenu – jak działa?

Jak działa chlor w granulkach do basenu? Jego działanie oparte jest na zasadzie szokowej. Właściwe dozowanie oraz utrzymywanie właściwego pH wody wpływa na wydajność chloru oraz pomaga w prawidłowej dezynfekcji wody. Chlor szok: dezynfekuje wodę, usuwa zanieczyszczenia i bakterie oraz ogranicza mętnienie wody. 

Produkt typu “chlorszok” działa natychmiastowo. Granulki rozpuszczają się w wodzie bardzo szybko, dzięki czemu od razu rozpoczynają swoją pracę. Ekspresowe rozpuszczanie się produktu ułatwia jego rozprzestrzenianie się po całym basenie, a tym samym wpływa na jakość działania. Po użyciu chloru w granulkach woda jest krystalicznie czysta, pozbawiona osadów oraz bakterii. Dzięki temu kąpiel w basenie jest bezpieczna i komfortowa.

120318
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.