Bayrol Complete & Easy - chlor w saszetkach

Bayrol
110290

Podwójne saszetki do basenu z chlorem i składnikami przeciw glonom oraz klarującymi wodę.

  • 0,28 kg - 1 saszetka
  • 2,24 kg - 8 saszetek
  • 4,48 kg - 16 saszetek
278,00 zł
Brutto
Waga: 4,48 kg - 16 saszetek
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Complete & Easy Bayrol - podwójne saszetki do kompleksowej dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej. Dezynfekują wodę, zapobiegają powstawaniu zielonej wody i poprawiają klarowność wody.

Multifunkcyjny chlor w praktycznych saszetkach

Complete and Easy jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Każda saszetka składa z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniających dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody. Działanie produktu jest szybkie i skuteczne - zapewnia podstawową pielęgnację wody przez 7 dni od momentu dozowania.

To najbardziej popularny środek basenowy do kompleksowej pielęgnacji wody używany w małych basenach ogrodowych.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do basenu. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej, aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie. Nie należy rozcieńczać go w wiadrze.

Dozowanie Complete and Easy

Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 20 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 20 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.

Innowacyjne produkty Bayrol

Complete & Easy to produkt, który zawiera o 40% mniej chloru od konwencjonalnych środków, ale jest tak samo skuteczny. Complete & Easy produkowany przez firmę Bayrol łączy działanie szybkiego chloru w granulkach z czystym, proszkowanym aktywnym tlenem. Efektem jest bardzo skuteczna i szybka dezynfekcja wody w basenie. Z basenu można korzystać już 15 minut po użyciu podwójnych saszetek. Pozostałe składniki likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Complete & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

Różne opakowania Complete & Easy

  • 0,28 kg - 1 saszetka
  • 2,24 kg - 8 saszetek
  • 4,48 kg - 16 saszetek
110290

Opis

Waga:
4,48 kg
Zawartość:
16 saszetek

Specyficzne kody

EAN13
4008367992965
MPN
4199291

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także