Bayrol Chloriliquide 20 l - podchloryn sodu

Bayrol
110251
  • Płynny chlor o najwyższej czystości chemicznej
  • Podchloryn sodu stabilizowany
  • Do basenów prywatnych
  • Do basenów hotelowych i pływalni
Ten produkt wysyłany jest wyłącznie na palecie firmą kurierską RABEN.
174,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Bayrol Chloriliquide 20 l to podchloryn sodu przeznaczony na baseny prywatne, baseny hotelowe i pływalnie publiczne. Podawany jest do wody za pomocą pomp dozujących bezpośrednio z fabrycznego pojemnika. Dozowanie odbywa się na podstawie pomiaru wolnego chloru lub Redox ze stacji kontrolno-pomiarowych na basenie.

Teraz w wygodniejszych do przenoszenia baniakach 20 litrowych!

Podchloryn sodu z pewnego źródła!

Chloriliquide 20l charakteryzuje się dużą czystością podchlorynu sodu, gdyż jest rozlewany do kanistrów bezpośrednio na linii produkcyjnej firmy Bayrol. Nie jest to produkt rozlewany w Polsce przez lokalnego dystrybutora! Każde opakowanie ma bezpieczne, plombowane zamknięcie. Użytkownik ma dzięki temu gwarancję, że otwiera produkt wysokiej jakości, wolny od zanieczyszczeń. Według opinii większości osób w branży basenowej jest to najwyższej jakości płynny chlor dostępny na rynku polskim.

Dozowanie

Dozowanie produktu powinno odbywać się przez automat dozujący.

Zalecane stężenie chloru wolnego w wodzie basenowej wynosi 0,3-0,6 mg/l (sprawdzane testerem na chlor)

Stabilizowany podchloryn sodu od Bayrol

Bayrol Chloriliquide Supreme jest stabilizowanym podchlorynem sodu o koncentracji 15%. Specjalny stabilizator dodawany w procesie wytwarzania przedłuża trwałość i skuteczność produktu aż do 6 miesięcy od daty produkcji. Produkt nie wykazuje tendencji do krystalizowania się na zaworach dozujących i tym samym zapobiega awariom i przestojom na basenie. Każdy kanister ma oznaczoną serię produkcji oraz zalecaną datę do użycia. Po tej dacie produkt ma również skuteczność, jednak parametry mogą ulec obniżeniu.

Uwaga: płynny chlor przeznaczony jest do użycia wyłącznie w stacji dozującej.

Jeśli Twój basen nie jest wyposażony w automatyczny dozownik, zdecyduj się na chlor w granulkach do ręcznego odmierzania.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o chlorowej metodzie odkażania wody basenowej, odezwij się do nas w wiadomości, a rozwiejemy wątpliwości i pomożemy w zakupach.

110251

Opis

Waga:
25 kg
Pojemność:
20 L

Specyficzne kody

EAN13
4008367341701
MPN
1134170

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także