Chloriliquide 35 kg Bayrol
  • Chloriliquide 35 kg Bayrol

Chloriliquide 30 l

Płynny chlor o najwyższej czystości chemicznej. Podchloryn sodu stabilizowany do basenów hotelowych, prywatnych i pływalni.

182,00 zł
Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Chloriliquide 30 l Bayrol

Najwyższej jakości płynny chlor o gwarantowanej skuteczności.

Chloriliquide 30 l to najlepszy na rynku polskim podchloryn sodu dedykowany dla użytkowników prywatnych, baseny hotelowe i pływalnie publiczne. Podawany jest za pomocą pomp dozujących bezpośrednio z fabrycznego pojemnika. Dozowanie odbywa się na podstawie pomiaru wolnego chloru lub Redox ze stacji kontrolno-pomiarowych na basenie.

Chloriliquide charakteryzuje się dużą czystością podchlorynu sodu gdyż jest rozlewany do kanistrów bezpośrednio na linii produkcyjnej firmy Bayrol. Każde opakowanie ma bezpieczne, plombowane zamknięcie. Użytkownik ma dzięki temu gwarancję, że otwiera produkt wysokiej jakości, wolny od zanieczyszczeń.

Dozowanie Chloriliquide

Dozowanie wyłącznie poprzez automat dozujący.

Chlor stabilizowany

Chloriliquide Bayrol jest stabilizowanym podchlorynem sodu o koncentracji 15%. Specjalny stabilizator dodawany w procesie wytwarzania przedłuża trwałość i skuteczność produktu.

Chloriliquide nie wykazuje tendencji do krystalizowania się na zaworach dozujących i tym samym zapobiega awariom i przestojom na basenie. Każdy kanister ma oznaczoną serię produkcji oraz datę przydatności do użycia.

Bayrol
110250
Numer producenta
4734118

Opis

Waga
35 kg
Pojemność
30 litrów

Pliki do pobrania

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward