Complete & Easy 4,48 kg Bayrol Powiększ

Complete & Easy 4,48 kg

Chlor saszetki multifunkcyjne. Podwójne saszetki do basenu z chlorem i składnikami przeciw glonom oraz klarującymi wodę.

Więcej szczegółów

Bayrol

110290

Nowy

245,00 zł brutto

Complete & Easy Bayrol

Podwójne saszetki do kompleksowej dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej.

Wygodna pielęgnacja wody w basenie

Complete and Easy jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Każda saszetka składa z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniających dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody. Działanie produktu jest szybkie i skuteczne - zapewnia podstawową pielęgnację wody przez 7 dni od momentu dozowania. To najbardziej popularny środek basenowy do kompleksowej pielęgnacji wody.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do basenu. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie.

Dozowanie Complete and Easy
Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 20 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 20 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.

Chemia basenowa Bayrol

Complete & Easy to produkt, który zawiera o 40% mniej chloru od konwencjonalnych środków, ale jest tak samo skuteczny. Complete & Easy produkowany przez firmę Bayrol łączy działanie szybkiego chloru w granulkach z czystym, proszkowanym aktywnym tlenem. Efektem jest bardzo skuteczna i szybka dezynfekcja wody w basenie. Z basenu można korzystać już 15 minut po użyciu podwójnych saszetek. Pozostałe składniki likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Complete & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

Waga 4,48 kg
Zawartość 16 saszetek

Tylko saszetki

Nie wiem czy jest lepszy chlor od tego! Działa szybko i woda nie robi się zielona.

sie 10, 2017

Super

Jestem bardzo zadowolona z efektów. Duże opakowanie ma dobrą cenę

sie 1, 2016

Napisz opinię

Complete & Easy 4,48 kg