Complete & Easy 4,48 kg Bayrol
  • Complete & Easy 4,48 kg Bayrol

Bayrol Complete & Easy - chlor saszetki

Multifunkcyjny chlor w saszetkach. Podwójne saszetki do basenu z chlorem i składnikami przeciw glonom oraz klarującymi wodę.

  • 0,28 kg - 1 saszetka
  • 2,24 kg - 8 saszetek
  • 4,48 kg - 16 saszetek
Waga
254,00 zł
Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Complete & Easy Bayrol

Podwójne saszetki do kompleksowej dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej. Dezynfekują wodę, zapobiegają powstawaniu zielonej wody i poprawiają klarowność wody.

Wygode saszetki z chlorem

Complete and Easy jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Każda saszetka składa z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniających dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody. Działanie produktu jest szybkie i skuteczne - zapewnia podstawową pielęgnację wody przez 7 dni od momentu dozowania.

To najbardziej popularny środek basenowy do kompleksowej pielęgnacji wody używany w małych basenach ogrodowych.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do basenu. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie. Nie należy rozcieńczać go w wiadrze.

Dozowanie Complete and Easy

Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 20 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 20 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.

Innowacyjne produkty Bayrol

Complete & Easy to produkt, który zawiera o 40% mniej chloru od konwencjonalnych środków, ale jest tak samo skuteczny. Complete & Easy produkowany przez firmę Bayrol łączy działanie szybkiego chloru w granulkach z czystym, proszkowanym aktywnym tlenem. Efektem jest bardzo skuteczna i szybka dezynfekcja wody w basenie. Z basenu można korzystać już 15 minut po użyciu podwójnych saszetek. Pozostałe składniki likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Complete & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

Różne opakowania Complete & Easy

  • 0,28 kg - 1 saszetka
  • 2,24 kg - 8 saszetek
  • 4,48 kg - 16 saszetek
Bayrol
110290

Opis

Waga
4,48 kg
Zawartość
16 saszetek

Specyficzne kody

ean13
4008367992910
mpn
4199291

Pliki do pobrania

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward