Chloriliquide 35 kg Bayrol Powiększ

Chloriliquide 30 l

Płynny chlor o najwyższej czystości chemicznej. Podchloryn sodu stabilizowany dla basenów hotelowych, prywatnych i pływalni

Więcej szczegółów

Bayrol

110250

Nowy

179,00 zł brutto

Chloriliquide Bayrol

Najwyższej jakości płynny chlor o gwarantowanej skuteczności.

Chloriliquide 30 l to najlepszy na rynku polskim podchloryn sodu dedykowany dla użytkowników prywatnych, baseny hotelowe i pływalnie publiczne. Podawany jest za pomocą pomp dozujących bezpośrednio z fabrycznego pojemnika. Dozowanie odbywa się na podstawie pomiaru wolnego chloru lub Redox ze stacji kontrolno-pomiarowych na basenie.

Produkt charakteryzuje się dużą czystością gdyż jest rozlewany do kanistrów bezpośrednio na linii produkcyjnej firmy Bayrol. Każde opakowanie ma bezpieczne, plombowane zamknięcie. Użytkownik ma dzięki temu gwarancję, że otwiera produkt wysokiej jakości.

Dozowanie Chloriliquide
Dozowanie wyłącznie poprzez automat dozujący.

Chlor stabilizowany

Chloriliquide Bayrol jest stabilizowanym podchlorynem sodu o koncentracji 15%. Specjalny stabilizator dodawany w procesie wytwarzania przedłuża trwałość i skuteczność produktu. Chloriliquide nie wykazuje tendencji do krystalizowania się na zaworach dozujących i tym samym zapobiega awariom i przestojom na basenie. Każdy kanister ma oznaczoną serię produkcji oraz datę przydatności do użycia.

Waga 35 kg
Pojemność 30 litrów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Chloriliquide 30 l