Bayrol Chlorilong Classic 5 kg - klasyczne tabletki chlorowe

Bayrol
110280

Chlor w dużych tabletkach do basenu. Klasyczne tabletki chlorowe do powolnej dezynfekcji wody w basenie.

  • Chlorilong 5 kg
  • powolne rozpuszczanie
300,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Chlorilong Bayrol

  • opakowanie: 5 kg

Duże tabletki chlorowe o wadze 250 g do wydłużonego chlorowania wody w basenie. Tabletki do skimmera z chlorem o najwyższej czystości i stałej prędkości uwalniania chloru. Rozpuszczają się powoli.

Powolne chlorowanie wody basenowej tabletkami

Chlorilong Bayrol występuje w postaci dużych tabletek 250 g, które w sposób powolny i równomierny rozpuszczają się w wodzie uwalniając zawsze stałą ilość chloru. Chlorilong Classic przez długi czas skutecznie niszczy bakterie, wirusy oraz inne niepożądane mikroorganizmy utrzymując wartość wolnego chloru na bezpiecznym poziomie.

Duże tabletki Chlorilong Classic należy dozować poprzez skimmer zapewniając ciągłą pracę pompy obiegowej. Chlor w długim czasie czasie doprowadzi do dezynfekcji wody w basenie. Alternatywnie Chlorilong można dodawać poprzez pływającą bojkę dozującą. 
Tabletek chlorowych nie można wrzucać bezpośrednio na dno basenu - zachodzi wtedy możliwość odbarwienia powierzchni.

W celu przeprowadzenia szybkiej korekty zawartości chloru w wodzie należy dodatkowo dodać szybki chlor - Chloriklar.

Dozowanie Bayrol Chlorilong

Pierwsze dozowanie: 1 tabletka Chlorilongu Classic na 30m3 wody w basenie oraz 2 tabletki Chloriklaru na 10m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 tabletka Chlorilongu Classic na 30m3 wody w basenie - 1-2 razy w tygodniu. Dawkowanie uzależnić od poziomu wolnego chloru w wodzie.
Przy wodzie o twardości powyżej 10 odH wskazane jest stosowanie stabilizatora twardości wody w celu zapobiegania wytrącaniu i odkładaniu się związków wapnia.

Technologia A.P.O.® firmy Bayrol

Podczas powolnej dezynfekcji wody dużymi tabletkami chlorowymi należy zagwarantować maksymalnie równomierne uwalnianie się chloru w trakcie rozpuszczania się tabletki. Produkty innych firm często po dodaniu do wody rozpuszczają się zbyt gwałtownie lub nierównomiernie co w efekcie może doprowadzić do przechlorowania albo do powstania innych problemów z wodą. Dochodzenie do stanu równowagi może być potem uciążliwe.
Firma Bayrol w wyniku badań nad produktem opracowała specjalny proces produkcji tabletek Chlorilong - Air Press Out. W trakcie prasowania substancji do formy tabletki nie dostają się pęcherzyki powietrza. Wnętrze tabletki jest jednolite i twarde. W połączeniu ze środkiem opóźniającym rozpuszczanie, technologia A.P.O. zapewnia bardzo równomierne uwalnianie chloru i tym samym lepszą dezynfekcję basenu.

Inne nazwy tego samego produktu: Chlorilong 250

110280

Opis

Waga:
5 kg

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: