SpaTime Surface Cleaner - do mycia spa

SpaTime
112024
  • SpaTime Surface Cleaner
  • Płyn do czyszczenia wanien spa i wanien z hydromasażem
  • Detergent dobrze usuwa tłuszcz i zabrudzenia.
  • Dokładne mycie powierzchni wanny
  • Zakręcane, szczelne 1-litrowe opakowanie
48,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 1-2 dni

Surface Cleaner SpaTime (Oberflächen - Rein) to płyn do czyszczenia tłustych, ciemnych zabrudzeń powstających na powierzchni wanny SPA lub jacuzzi. Zanieczyszczenia te stanowią pozostałości po stosowaniu przez osoby kąpiące się kosmetyków do pielęgnacji oraz higieny ciała. Zaletą preparatu jest możliwość użycia go bez konieczności opróżnienia wanny czy jacuzzi, ponieważ produkt nie powoduje mętnienia wody.

Surface Cleaner idealnie nadaje się również do czyszczenia powierzchni wanny po wypuszczeniu wody - bardzo skutecznie rozpuszcza nagromadzony tłuszcz. W celu precyzyjnego i skutecznego oczyszczenia powierzchni wanny i jacuzzi polecamy korzystanie z gąbki lub szmatki wiskozowej. 

Użycie Surface Cleaner SpaTime

Nanieść na szmatkę niewielką ilość płynu i oczyścić zabrudzoną powierzchnię.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu.

Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112024

Opis

Pojemność:
1 litr

Zobacz także