SpaTime Filter Cleaner - do czyszczenia filtrów spa

SpaTime
112013

Detergent w granulkach do czyszczenia wkładów filtrujących.

  • 1 kg
67,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Filter Cleaner SpaTime
Kartuschen-Rein

Preparat w proszku do oczyszczania wkładów filtrujących w wannie SPA. Zwiększa żywotność wkładu filtrującego i tym samym poprawia jakość filtracji. 
Wkład filtrujący (kartusz) powinien być czyszczony regularnie raz na 4 tygodnie (lub częściej jeśli wanna jest intensywnie użytkowana), a raz na 6 miesięcy całkowicie wymieniony.

Użycie SpaTime Filter Cleaner

Należy 100g-200g proszku (2-4 okrągłe zakrętki) rozpuścić w wiaderku/pojemniku wypełnionym wodą (5l).
Zanurzyć w roztworze wkład filtrujący (należy używać rękawic ochronnych) na 3 do 5 godzin. Od czasu do czasu filtr można obrócić aby roztwór lepiej rozpuścił nagromadzony brud. Po tym czasie filtr można wyjąć i dokładnie spłukać świeżą wodą.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112013

Opis

Waga:
800 g

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: