SpaTime Filter Cleaner - do czyszczenia filtrów spa

SpaTime
112013
  • SpaTime Filter Cleaner
  • Detergent w granulkach do czyszczenia wkładów filtrujących
  • Rozpuszcza tłusty nalot na filtrze
  • Przedłuża żywotność wkładu
  • Opakowanie: 0.8 kg
69,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Filter Cleaner SpaTime (Kartuschen-Rein - chemiczne mycie filtra) to preparat w proszku do oczyszczania wkładów filtrujących w wannie SPA. Zwiększa żywotność wkładu filtrującego i tym samym poprawia jakość filtracji.

Wkład filtrujący (kartusz) powinien być regularnie czyszczony - minimum raz na 4 tygodnie (lub częściej jeśli wanna jest intensywnie użytkowana).

Raz na 6 miesięcy filtr powinno się wymienić.

Użycie SpaTime Filter Cleaner

Należy rozpuścić w wiaderku/pojemniku wypełnionym wodą (5l) między 100g, a 200g proszku (2-4 okrągłe zakrętki).
Do przygotowanego roztworu należy zanurzyć wkład filtrujący (zaleca się używania rękawic ochronnych) na 3 do 5 godzin. Od czasu do czasu filtr można obrócić, aby środek lepiej rozpuścił nagromadzony brud. Po tym czasie filtr można wyjąć i dokładnie spłukać świeżą wodą.

Kartusz czyszczony mechanicznie czy chemiczne?

Do mycia wkładów filtrujących zaleca się stosowanie specjalnych produktów takich jak Filter Cleaner - chemiczne oczyszczanie filtra w mniejszym stopniu narusza jego strukturę, przez co jakość filtracyjna utrzymuje się na wysokim poziomie przez dłuższy czas. Mechaniczne mycie filtra wiąże się z ryzykiem nieumyślnego uszkodzenia membrany filtrującej, co może uniemożliwić dalsze użytkowanie kartusza.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu.

Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112013

Opis

Waga:
800 g

Specyficzne kody

EAN13
4008367966737
MPN
5596670

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także