Filter Cleaner SpaTime Powiększ

Filter Cleaner

Środek w granulkach do czyszczenia wkładów filtrujących.

Więcej szczegółów

SpaTime

112012

Nowy

33,00 zł brutto

Filter Cleaner  Kartuschen-Rein

Preparat w saszetkach do oczyszczania wkładów filtrujących w wannie SPA. Zwiększa żywotność wkładu filtrującego i tym samym poprawia jakość filtracji. 
Wkład filtrujący (kartusz) powinien być czyszczony regularnie raz na 4 tygodnie (lub częściej jeśli wanna jest intensywnie użytkowana), a raz na 6 miesięcy całkowicie wymieniony.

Użycie Filter Cleaner
Należy użyć 1-2 saszetki w celu oczyszczenia filtra.
Preparat rozpuścić w wiaderku/pojemniku wypełnionym wodą. Zanurzyć w roztworze wkład filtrujący (należy używać rękawic ochronnych) na 3 do 5 godzin. Od czasu do czasu filtr można obrócić aby roztwór lepiej rozpuścił nagromadzony brud. Po tym czasie filtr można wyjąć i dokładnie spłukać świeżą wodą.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

Waga 400 g (4 x 100 g)
Zawartość 4 saszetki

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Filter Cleaner