SpaTime Anti Foam - antypiana do spa

SpaTime
112006

Płyn zapobiegający powstawaniu piany w spa i wannach z hydromasażem.

  • koniec problemu z pianą w wannie SPA
  • pojemność opakowania - 1 litr
  • zakręcane, szczelne opakowanie
135,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Anti Foam SpaTime
Schaum-Ex - anty piana do SPA 

Wysoce wydajny środek zapobiegający powstawaniu piany w wannach SPA i jacuzzi. Nadmierne pienienie się wody może być spowodowane np. użyciem mydła lub środków do pielęgnacji skóry. Produkt Anti Foam to łatwy w użyciu preparat pozwalający pozbyć się piany z wanny SPA lub jacuzzi - wystarczy dodać odpowiednią ilość produktu bezpośrednio do wody. Jeżeli, po zastosowaniu preparatu, woda nadal się pieni konieczna jest jej wymiana i oczyszczenie powierzchni wanny SPA lub jacuzzi.

Dozowanie Anti Foam SpaTime

Dodawać 10 ml bezpośrednio do wody. Anty pianę stosujemy w momencie formowania się gęstej, utrzymującej się piany.

Dlaczego w wodzie pojawiła się piana?

Często nie zdajemy sobie sprawy, że niektóre kosmetyki nie nadają się do użytku w wannie SPA np. kremy nawilżające, balsamy do ciała czy płyny do kąpieli. W niektórych przypadkach pieniąca się woda jest objawem zbyt długiego okresu eksploatacyjnego wody - zalecamy regularne czyszczenie wanny i wymianę wody co najmniej raz na 2-3 miesiące. Jeżeli chcesz poznać wszystkie przyczyny pojawiającej się piany to znajdziesz informacje w naszym artykule.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112006

Opis

Waga:
1 kg

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: