SpaTime Clarifyer - klaryfikator do spa

SpaTime
112010

Płynny klaryfikator do wanny spa usuwający zmętnienie wody. Preparat pomaga w doprowadzeniu wody do stanu krystalicznie czystej.

  • przeciw mętnieniu wody w SPA
  • pojemność opakowania - 1 litr
  • zakręcane, szczelne opakowanie
64,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Clarifyer SpaTime
Kristall - Klar

Klaryfikator do SPA spa należy używać aby uzyskać większą czystość wody i tym samym krystaliczność. Produkt pomaga zwiększyć wydajność filtra w który wyposażona jest każda wanna SPA lub jacuzzi. Dzięki zastosowaniu tego preparatu nawet najmniejsze cząstki brudu - których filtr pierwotnie nie jest wstanie zatrzymać, zwiększają swoją objętość. Umożliwia to ich "wyłapanie" i odfiltrowanie, co przekłada się na nieskazitelnie czystą wodę w wannie. 

Zalety stosowania klaryfikatora w domowym jacuzzi

Klaryfikator do SPA to preparat ograniczający mętnienie wody. Regularne stosowanie środku Clarifyer pomoże Ci utrzymać krystalicznie czystą wodę, wolną od przebarwień i drobnych zanieczyszczeń. Koagulant ma za zadanie wspomóc pracę układu filtrującego - koagulanty nie są środkami dezynfekującymi wodę, a jedynie mają działanie wspomagające.

Dozowanie Clarifyer SpaTime

Dodawać 10 ml na 1000 litrów wody raz w tygodniu

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112010

Opis

Pojemność:
1 litr

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: