SpaTime Clarifyer - klaryfikator do spa

SpaTime
112010
  • SpaTime Clarifyer
  • Przeciw mętnieniu wody w SPA
  • Preparat pomaga uzyskać krystalicznie czystą wodę
  • Zakręcane, szczelne 1-litrowe opakowanie
60,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Clarifyer SpaTime (Kristall-Klar) to płynny klaryfikator wody do SPA. Należy go używać, by uzyskać większą czystość wody i tym samym krystaliczność. Produkt pomaga zwiększyć wydajność filtra, w który wyposażona jest każda wanna SPA lub jacuzzi. Po zastosowaniu go, nawet najmniejsze cząstki brudu zostaną usunięte z wody. Umożliwia ich "wyłapanie" i odfiltrowanie, co przekłada się na nieskazitelnie czystą wodę w wannie

Zalety stosowania klaryfikatora w domowym jacuzzi

Klaryfikator do SPA to preparat ograniczający mętnienie wody. Regularne stosowanie środku Clarifyer pomoże Ci utrzymać krystalicznie czystą wodę, wolną od przebarwień i drobnych zanieczyszczeń. Koagulant ma za zadanie wspomóc pracę układu filtrującego - koagulanty nie są środkami dezynfekującymi wodę, a jedynie mają działanie wspomagające.

Dozowanie Clarifyer SpaTime

Dodawać 10 ml na 1000 litrów wody raz w tygodniu

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu.

Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112010

Specyficzne kody

EAN13
4008367953003
MPN
5595300

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także