Spa Pure

SpaTime
112022

Granulki do kompleksowej dezynfekcji wody na cały tydzień. Praktyczne saszetki.

60,00 zł
Brutto
Ilość
magazyn zewnętrzny

  OD 600 zł DARMOWA WYSYŁKA

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Spa Pure
Wasser - Rein

W celu zapewnienia kompleksowej ochrony i pielęgnacji wanny spa lub jacuzzi należy raz w tygodniu wykonywać dodatkową dezynfekcję wody. Preparat Spa Pure zapewnia podwyższoną dezynfekcję i wzmacnia działanie innych stosowanych środków. Produkt ten ma w swoim składzie szybko działający chlor, dzięki czemu skutecznie niszczy bakterie i wirusy oraz zapobiega mętnieniu wody. Ponad to, Spa Pure pozwala pozbyć się z wody chloramin, które silnie wysuszają śluzówki i są odpowiedzialne za drażniący zapach chloru.

Preparat występuje w formie mikro granulek umieszczonych w praktycznych saszetkach. Dodatkową zaletą tego produktu jest to, że już po upływie 15 minut od wykonaniu dezynfekcji można korzystać z wanny SPA lub jacuzzi. Spa Pure jest łagodny dla skóry i nie wydziela zapachu chloru.

Dozowanie Spa Pure

Raz w tygodniu należy dodać 1 saszetkę na każde 1000 litrów wody.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych, bakterii oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112022

Opis

Waga:
140 g (4 x 35 g)
Zawartość:
4 saszetki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: