SpaTime pH Plus - do spa

SpaTime
112018

Zwiększa pH wody. Przeznaczony do wanien SPA i wanien z hydromasażem.

  • 1 kg
49,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

pH Plus SpaTime 

Jeśli pH w wannie spa lub jacuzzi jest mniejsze niż 7.0 należy użyć pH Plus SpaTime.

Środek do podnoszenia wartości pH w wannie spa lub jacuzzi

Badanie pH to podstawowy pomiar który należy wykonywać regularnie w celu utrzymania wody w odpowiednim stanie. Środki pielęgnacyjne działają odpowiednio tylko w przypadku, kiedy pH jest prawidłowe tzn. utrzymuje się na poziomie od 7.0 do 7.6.

Na wartość pH wpływają różne czynniki - zbyt niskie pH najczęściej spowodowane jest przedozowaniem środków obniżających odczyn lub zbyt mocno zmiękczoną wodą. Ale przyczyn może być też więcej. Należy zaznaczyć, że w wannie spa odczyn pH zmienia się znacznie bardziej niż w basenie - zarówno rośnie jaki i spada.

Należy regularnie badać poziom pH w wodzie - nie rzadziej niż raz w tygodniu. W przypadku odnotowania spadku pH w wodzie polecamy użyć produkt pH - Plus SpaTime, który szybko i skutecznie podwyższy pH wody. Preparat występuje w formie granulek co ułatwia jego dozowanie - wystarczy wsypać go do wody.

Dozowanie pH Plus SpaTime

Aby zwiększyć wartość pH o 0,1 należy dodać 10 g środka na każde 1000 litrów wody.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych, bakterii oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112018

Opis

Waga:
1,0 kg

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: