SpaTime pH Minus - do spa

SpaTime
112016

Obniża pH wody. Przeznaczony do wanien SPA i wanien z hydromasażem.

  • 1,5 kg
49,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

pH Minus SpaTime 

Jeśli pH w wannie spa lub jacuzzi jest większe niż 7.6 należy użyć środek pH-Minus.

Środek do obniżania wartości pH w ogrodowym spa lub jacuzzi.

Badanie pH to podstawowy pomiar, który należy wykonywać regularnie w celu utrzymania wody w odpowiednim stanie. Środki pielęgnacyjne działają odpowiednio tylko w przypadku, kiedy pH jest prawidłowe tzn. utrzymuje się w przedziale od 7.0 do 7.6.

Na wzrost pH wpływają różne czynniki - odczyn rośnie m.in po dodaniu do wanny SPA lub jacuzzi świeżej wody. Wpływ ma również zwiększenie temperatury wody oraz uruchomienie dysz hydromasażu.

Należy regularnie badać poziom pH w wodzie! Preparat występuje w formie granulek co ułatwia jego dozowanie - wystarczy wsypać go do wody.

Dozowanie pH Minus SpaTime

Aby obniżyć wartość pH o 0,1 należy dodać 10 g środka na każde 1000 litrów wody.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112016

Opis

Waga:
1,5 kg

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: