SpaTime Chlorine Granules - chlor do spa

SpaTime
112008
  • SpaTime Chlorine Granules
  • chlor w granulkach do jacuzzi
  • wzmocniona dezynfekcja wody w wannie SPA
  • Zakręcane, szczelne 1-kilogramowe opakowanie
108,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Chlorine Granules SpaTime (Chlor-granulat) to wysoce skuteczny chlor w granulkach do szybkiej i wzmocnionej dezynfekcji wody w prywatnych wannach SPA. Przyda się, gdy woda zrobi się mętna albo wystąpi śliskość ścian.

Preparat szybko i skutecznie dezynfekuje wodę i utlenia zanieczyszczenia organiczne. Produkt występuje w postaci szybko rozpuszczalnych granulek chloru, które nie odbarwiają powierzchni wanny SPA. Środek ten posiada neutralne pH, przez co nie zmienia wartości pH wody.

Zalecamy używanie preparatu Chlorine Granules raz na tydzień lub wtedy gdy w wannie wystąpi problem z wodą.

Dozowanie Active Oxygen Granules

Dodawać 5g na 1000 l wody raz w tygodniu.

Dodawać bezpośrednio do wody, bez wcześniejszego mieszania. Rozsypać po całej powierzchni wody przy włączonym hydromasażu.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych, bakterii oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu.

Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112008

Opis

Waga:
1 kg

Specyficzne kody

EAN13
4008367331504
MPN
2233150

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także