Chlorine Granules - chlor do spa

SpaTime
112008

Chlor w granulkach do wzmocnionej dezynfekcji wody w wannie SPA.

108,00 zł
Brutto
Ilość
magazyn zewnętrzny

  OD 600 zł DARMOWA WYSYŁKA

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Chlorine Granules SpaTime
Chlor - granulat

Chlor w granulkach do szybkiej i wzmocnionej dezynfekcji wody w prywatnych wannach SPA. Przydatny zawsze gdy woda robi się mętna albo występuje śliskość ścian.

Preparat szybko i skutecznie dezynfekuje wodę i utlenia zanieczyszczenia organiczne. Produkt występuje w postaci szybko rozpuszczalnych granulek chloru, które nie odbarwiają powierzchni wanny SPA. Środek ten, posiada neutralne pH przez co nie wpływa na wartość pH wody.

Zalecamy używanie preparatu Chlorine Granules raz na tydzień lub wtedy gdy w wannie wystąpi problem z wodą.

Dozowanie Active Oxygen Granules

Dodawać 5g na 1000 l wody raz w tygodniu.

Dodawać bezpośrednio do wody, bez wcześniejszego mieszania. Rozsypać po całej powierzchni wody przy włączonym hydromasażu.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych, bakterii oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112008

Opis

Waga:
1 kg

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: