SpaTime Active Oxygen Activator - aktywator tlenu do spa

SpaTime
112002

Wzmacnia skuteczność aktywnego tlenu stosowany w spa. Podstawowa dezynfekcja wody w SPA bez zapachu chloru.

  • pojemność opakowania - 1 litr
  • zakręcane, szczelne opakowanie
  • koniec z nieprzyjemnym zapachem chloru

113,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Active Oxygen Activator SpaTime
Aktivsauerstoff - Aktivator

Płynny preparat wzmacniający działanie aktywnego tlenu w granulkach (Active Oxygen Granules). Produkt posiada silne działanie glonobójcze dzięki czemu szybko i skutecznie zwalcza problem śliskich ścian, mętności wody i rozwoju szkodliwych drobnoustrojów.

Aktywny tlen czy chlor - co wybrać?

Stosowanie aktywnego tlenu w wannie spa to jedno z najlepszych rozwiązań jeżeli: jesteśmy alergikami, mamy wrażliwą skórę lub z wody często korzystają dzieci. Dezynfekcja z wykorzystaniem aktywnego tlenu jest dużo delikatniejsza, przez co nie trzeba się obawiać podrażnianiami skóry czy oczu. Kolejną zaletą jest niewystępowanie nieprzyjemnego chlorowego zapachu.

W celu zachowania najwyższej czystości wanny ogrodowej, zaleca się przeprowadzić chlor szok raz na jakiś czas  - który dodatkowo oczyści wodę z bardziej uporczywych zanieczyszczeń.

Dezynfekcja jacuzzi z wykorzystaniem chloru jest metodą o trochę wyższej skuteczności względem aktywnego tlenu. Chlor jest rozwiązaniem tańszym, jednak nie u każdego się sprawdzi - jeśli borykasz się z problemami skórnymi to zalecamy używanie aktywnego tlenu. 

Dozowanie Active Oxygen Activator SpaTime

Dodawać 20 ml na 1000 litrów raz w tygodniu jako uzupełnienie aktywnego tlenu w granulkach lub chloru w granulkach.

Gdzie można stosować aktywny tlen?

Aktywny tlen stosuje się wyłącznie w basenach prywatnych oraz przydomowych wannach spa. Dezynfekcja z wykorzystaniem tlenu sprawdzi się m.in w:

  • Dmuchanych wannach ogrodowych Intex, Bestway
  • Wannach whirpool
  • Całorocznych wannach klasy premium np. Jacuzzi

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych, bakterii oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112002

Opis

Waga:
1 kg

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: