SpaTime Active Oxygen - aktywny tlen do spa

SpaTime
112004
  • SpaTime Active Oxygen
  • Aktywny tlen w granulkach do jacuzzi
  • Podstawowa dezynfekcja wody w wannie SPA bez użycia chloru
  • Zakręcane, szczelne 1-kilogramowe opakowanie
116,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Active Oxygen Granules SpaTime (Aktivsauerstoff-Granulat) to środek do łagodnej dezynfekcji wody w prywatnych wannach SPA. W formie aktywnego tlenu w granulkach do spa. Preparat szybko i skutecznie dezynfekuje wodę i utlenia zanieczyszczenia organiczne, które mogłyby wpłynąć negatywnie na jakość wody. Produkt występuje w postaci rozpuszczalnych granulek aktywnego tlenu, które nie odbarwiają powierzchni wanny SPA. Środek ten posiada neutralne pH, przez co nie wpływa na wartość pH wody.

Zalecamy używanie preparatu Active Oxygen Granules po każdej kąpieli w wannie SPA. Regularne stosowanie aktywnego tlenu do jacuzzi pomoże w utrzymaniu czystej wody oraz ograniczy częstotliwość wymieniania wody. Aktywny tlen w granulkach dobrze jest stosować wraz z Aktywatorem - wspomaga działanie tlenu oraz ma właściwości glonobójcze.

Dozowanie Active Oxygen Granules SpaTime

Dodawać 5g na 1000 l wody przed każdym użyciem wanny SPA. Wsypywać bezpośrednio do wody przy włączonym hydromasażu. Zaleca się korzystanie z wanny spa po 30 minutach od wsypania preparatu.

Gdzie można stosować aktywny tlen?

Aktywny tlen stosuje się wyłącznie w basenach prywatnych oraz przydomowych wannach spa. Dezynfekcja z wykorzystaniem tlenu sprawdzi się m.in w:

  • Dmuchanych wannach ogrodowych Intex, Bestway
  • Wannach whirpool
  • Całorocznych wannach klasy premium np. Jacuzzi

Aktywny tlen czy chlor - co wybrać do spa?

Stosowanie aktywnego tlenu w wannie spa to jedno z najlepszych rozwiązań, jeżeli: jesteśmy alergikami, mamy wrażliwą skórę lub z wody często korzystają dzieci. Dezynfekcja z wykorzystaniem aktywnego tlenu jest dużo delikatniejsza, przez co nie trzeba się obawiać podrażnianiami skóry czy oczu. Kolejną zaletą jest niewystępowanie nieprzyjemnego chlorowego zapachu.

W celu zachowania najwyższej czystości wanny ogrodowej, zaleca się przeprowadzić chlorowanie szokowe raz na 2-3 tygodnie - co dodatkowo oczyści wodę z bardziej uporczywych zanieczyszczeń.

Dezynfekcja jacuzzi z wykorzystaniem chloru jest metodą o trochę wyższej skuteczności względem aktywnego tlenu. Chlor jest rozwiązaniem tańszym, jednak nie u każdego się sprawdzi - jeśli borykasz się z problemami skórnymi to zalecamy używanie aktywnego tlenu.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych, bakterii oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu.

Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112004

Opis

Waga:
1 kg

Specyficzne kody

EAN13
4008367321505
MPN
5532150

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także