SpaTime Active Oxygen - aktywny tlen do spa

SpaTime
112004

Aktywny tlen w granulkach do jacuzzi. Podstawowa dezynfekcja wody w dmuchanej wannie SPA bez użycia chloru.

  • pojemność opakowania - 1 kg
  • zakręcane, szczelne opakowanie
  • koniec z nieprzyjemnym zapachem chloru
142,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Active Oxygen Granules SpaTime
Aktivsauerstoff - Granulat

Aktywny tlen w granulkach to środek do łagodnej dezynfekcji wody w prywatnych wannach SPA

Preparat szybko i skutecznie dezynfekuje wodę i utlenia zanieczyszczenia organiczne, które mogłyby wpłynąć negatywnie na jakość wody. Produkt występuje w postaci rozpuszczalnych granulek aktywnego tlenu, które nie odbarwiają powierzchni wanny SPA. Środek ten posiada neutralne pH, przez co nie wpływa na wartość pH wody.

Zalecamy używanie preparatu Active Oxygen Granules po każdej kąpieli w wannie SPA. Regularne stosowanie aktywnego tlenu do jacuzzi pomoże w utrzymaniu czystej wody oraz ograniczy częstotliwość wymieniania wody. Aktywny tlen w granulkach dobrze jest stosować wraz z Aktywatorem - wspomaga działanie tlenu oraz ma właściwości glonobójcze.

Aktywny tlen czy chlor - co wybrać?

Stosowanie aktywnego tlenu w wannie spa to jedno z najlepszych rozwiązań jeżeli: jesteśmy alergikami, mamy wrażliwą skórę lub z wody często korzystają dzieci. Dezynfekcja z wykorzystaniem aktywnego tlenu jest dużo delikatniejsza, przez co nie trzeba się obawiać podrażnianiami skóry czy oczu. Kolejną zaletą jest niewystępowanie nieprzyjemnego chlorowego zapachu.

W celu zachowania najwyższej czystości wanny ogrodowej, zaleca się przeprowadzić chlor szok raz na jakiś czas  - który dodatkowo oczyści wodę z bardziej uporczywych zanieczyszczeń.

Dezynfekcja jacuzzi z wykorzystaniem chloru jest metodą o trochę wyższej skuteczności względem aktywnego tlenu. Chlor jest rozwiązaniem tańszym, jednak nie u każdego się sprawdzi - jeśli borykasz się z problemami skórnymi to zalecamy używanie aktywnego tlenu. 

Dozowanie Active Oxygen Granules SpaTime

Dodawać 5g na 1000 l wody po każdym użyciu wanny SPA. Wsypywać bezpośrednio do wody przy włączonym hydromasażu.

Gdzie można stosować aktywny tlen?

Aktywny tlen stosuje się wyłącznie w basenach prywatnych oraz przydomowych wannach spa. Dezynfekcja z wykorzystaniem tlenu sprawdzi się m.in w:

  • Dmuchanych wannach ogrodowych Intex, Bestway
  • Wannach whirpool
  • Całorocznych wannach klasy premium np. Jacuzzi

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych, bakterii oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112004

Opis

Waga:
1 kg

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: