HTH SPA pH plus 1,2 kg

HTH
120356

Preparat zwiększa wartość pH wody. Przeznaczony do wanien SPA i wanien z hydromasażem.

  • 1,2 kg
54,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

pH plus do wanny spa marki HTH

Jeśli pH w wannie spa lub jacuzzi jest mniejsze niż 7.0 należy użyć pH Plus HTH - niewłaściwa wartość pH wpływa na obniżoną wydajność stosowanej chemii.

Środek do podnoszenia wartości pH w wannie spa lub jacuzzi

Badanie pH to podstawowy pomiar, który należy regularnie wykonywać w celu utrzymania wody w odpowiednim stanie. Środki pielęgnacyjne działają w sposób właściwy tylko w przypadku, kiedy pH jest prawidłowe tzn. utrzymuje się na poziomie od 7.0 do 7.6.

Na wartość pH wpływają różne czynniki - zbyt niskie pH najczęściej spowodowane jest przedozowaniem środków obniżających odczyn lub zbyt mocno zmiękczoną wodą. Ale przyczyn może być też więcej. Należy zaznaczyć, że w wannie spa odczyn pH zmienia się znacznie bardziej niż w basenie - zarówno rośnie jaki i spada.

Należy regularnie badać poziom pH wodzie - nie rzadziej niż raz w tygodniu. W przypadku odnotowania spadku pH w wodzie polecamy użyć preparatu HTH pH Plus, który szybko i skutecznie podwyższy pH wody. Preparat występuje w formie granulek, co ułatwia jego dozowanie - wystarczy wsypać środek  do wody.

Dawkowanie

Aby zwiększyć wartość pH o 0,2 należy dodać 15 g środka na każde 1000 litrów wody.
120356
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.