Pipework Cleaner SpaTime
  • Pipework Cleaner SpaTime

Pipework Cleaner

Silny środek do czyszczenia i dezynfekcji dysz i rur w wannie SPA. Gruntowne czyszczenie wanny SPA.

72,00 zł
Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Pipework Cleaner  System - Rein

Środek do dezynfekcji służący do uzdatniania dysz, rur oraz kanalików powietrznych w wannach SPA, domowych wannach z hydromasażem oraz jacuzzi. Osady i zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie mogą odkładać się w rurach i kanalikach prowadząc do wielu problemów. Zatkane rury czy kanaliki nie tylko uniemożliwiają swobodne korzystanie z wanny SPA czy jacuzzi, ale również znacząco utrudniają przeprowadzanie prawidłowej dezynfekcji wody. Zalecamy używanie preparatu Piperwork Clenaer przez każdym wypuszczeniem wody z wanny. Produkt występuje w formie granulatu.

Dawkowanie

Wsypać 200 g na każde 1000 litrów wody i włączyć na kilka minut wszystkie atrakcje w wannie spa, aby środek dotarł do wszystkich miejsc w instalacji.
Pozostawić wannę na około godzinę, a następnie wypuścić wodę.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

SpaTime
112020
Numer producenta
5512201

Opis

Pojemność
1 litr
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward