Filter Cleaner SpaTime 0,8 kg
  • Filter Cleaner SpaTime 0,8 kg

Filter Cleaner - do czyszczenia filtrów spa

Detergent w granulkach do czyszczenia wkładów filtrujących.

  • 1 kg
67,00 zł
Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Filter Cleaner SpaTime
Kartuschen-Rein

Preparat w proszku do oczyszczania wkładów filtrujących w wannie SPA. Zwiększa żywotność wkładu filtrującego i tym samym poprawia jakość filtracji. 
Wkład filtrujący (kartusz) powinien być czyszczony regularnie raz na 4 tygodnie (lub częściej jeśli wanna jest intensywnie użytkowana), a raz na 6 miesięcy całkowicie wymieniony.

Użycie SpaTime Filter Cleaner

Należy 100g-200g proszku (2-4 okrągłe zakrętki) rozpuścić w wiaderku/pojemniku wypełnionym wodą (5l).
Zanurzyć w roztworze wkład filtrujący (należy używać rękawic ochronnych) na 3 do 5 godzin. Od czasu do czasu filtr można obrócić aby roztwór lepiej rozpuścił nagromadzony brud. Po tym czasie filtr można wyjąć i dokładnie spłukać świeżą wodą.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

SpaTime
112013
Numer producenta
5596670

Opis

Waga
800 g

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward