Hardness Stabiliser SpaTime
  • Hardness Stabiliser SpaTime

Hardness Stabiliser - stabilizator twardości

Płynny środek zapobiegający wytrącaniu osadów z wapnia, żelaza i innych metali w wannie spa. Zapobiega przebarwieniom wody.

  • 1 litr
61,00 zł
Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Hardness Stabiliser SpaTime
Kalk-Ex

Stabilizator twardości zapobiega osadzaniu się kamienia na elementach wanny spa w tym także na grzałkach i orurowaniu. Miarę twardości wody stanowi wartość rozpuszczonych w niej soli magnezu oraz wapnia.  Najdokładniejszym sposobem zbadania twardości wody jest wysłanie jej próbki do laboratorium lub odpowiedniej jednostki badawczej zajmującej się badaniem stanu wody. Test twardości wody można wykonać również samodzielnie przy pomocy odpowiednich testerów - kropelkowych lub paskowych. W przypadku gdy woda cechuje się wysokim stopniem twardości tzn. kiedy ilość soli przekracza 200 mg/l, podgrzewanie wody spowoduje wytrącanie się kamienia, który zacznie się osadzać na elementach wanny oraz grzałkach i rurach. Procesowi temu można jednak zapobiec stosując  stabilizator twardości wody Hardness Stabiliser.  

Dozowanie Hardness Stabiliser SpaTime

Dodać 20-30 ml na każde 1000 litrów wody zaraz po napełnieniu wanny świeżą wodą.

W przypadku częściowej wymiany wody lub częstego dolewania produkt również należy stosować.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

SpaTime
112014
Numer producenta
5518200

Opis

Waga
1 kg

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward