pH-Plus SpaTime
  • pH-Plus SpaTime

pH-Plus 1,0 kg

Zwiększa pH wody. Przeznaczony do wanien SPA i wanien z hydromasażem.

33,00 zł
Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

pH - Plus SpaTime 

Jeśli pH w wannie SPA lub jacuzzi jest mniejsze niż 7.0 należy użyć pH - Plus SpaTime.

Środek do podnoszenia wartości pH w wannie SPA lub jacuzzi.

Badanie pH to podstawowy pomiar który należy wykonywać regularnie w celu utrzymania wody w odpowiednim stanie. Środki pielęgnacyjne działają odpowiednio tylko w przypadku, kiedy pH jest prawidłowe tzn. utrzymuje się na poziomie od 7.0 do 7.6.

Na wartość pH wpływają różne czynniki - zbyt niskie pH najczęściej spowodowane jest przedozowaniem środków obniżających odczyn lub zbyt mocno zmiękczoną wodą. Ale przyczyn może być też więcej. Należy zaznaczyć, że w wannie spa odczyn pH zmienia się znacznie bardziej niż w basenie - zarówno rośnie jaki i spada.

Należy regularnie badać poziom pH w wodzie - nie rzadziej niż raz w tygodniu. W przypadku odnotowania spadku pH w wodzie polecamy użyć produkt pH - Plus SpaTime, który szybko i skutecznie podwyższy pH wody. Preparat występuje w formie granulek co ułatwia jego dozowanie - wystarczy wsypać go do wody.

Dozowanie pH - Plus SpaTime

Aby zwiększyć wartość pH o 0,1 należy dodać 10 g środka na każde 1000 litrów wody.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych, bakterii oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

SpaTime
112018
Numer producenta
5594550

Opis

Waga
1,0 kg

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward