pH-Minus SpaTime
  • pH-Minus SpaTime

pH-Minus 1,5kg

Obniża pH wody. Przeznaczony do wanien SPA i wanien z hydromasażem.

33,00 zł
Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

pH-Minus SpaTime 

Jeśli pH w wannie SPA lub jacuzzi jest większe niż 7.6 należy użyć środek pH-Minus.

Środek do obniżania wartości pH w wannie SPA lub jacuzzi. 

Badanie pH to podstawowy pomiar, który należy wykonywać regularnie w celu utrzymania wody w odpowiednim stanie. Środki pielęgnacyjne działają odpowiednio tylko w przypadku, kiedy pH jest prawidłowe tzn. utrzymuje się w przedziale od 7.0 do 7.6.

Na wzrost pH wpływają różne czynniki - odczyn rośnie m.in po dodaniu do wanny SPA lub jacuzzi świeżej wody. Wpływ ma również zwiększenie temperatury wody oraz uruchomienie dysz hydromasażu.

Należy regularnie badać poziom pH w wodzie! Preparat występuje w formie granulek co ułatwia jego dozowanie - wystarczy wsypać go do wody.

Dozowanie pH - Minus SpaTime

Aby obniżyć wartość pH o 0,1 należy dodać 10 g środka na każde 1000 litrów wody.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

SpaTime
112016
Numer producenta
5594150

Opis

Waga
1,5 kg

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward