Bayrol Decalcit - wykorzystaj do czyszczenia łodzi

Bayrol Decalcit - wykorzystaj do czyszczenia łodzi

Użytkownicy jachtów i łodzi często szukają skutecznego i niedrogiego preparatu do czyszczenia kadłubów, pokładów i wszystkich powierzchni laminowanych. Świetny środek do czyszczenia basenów ma również swoje zastosowanie w czyszczeniu łodzi, jachtów, kajaków. Skutecznie czyści powierzchnie laminowane z brudu i osadów.

Decalcit firmy Bayrol

Decalcit to skoncentrowany środek czyszczący na bazie kwasu. Produkowany jest przez firmę Bayrol - eksperta w dziedzinie chemii basenowej. Jego zastosowanie jednak znacząco wykracza poza branżę basenów. Chętnie jest używany do czyszczenia kadłubów łodzi i pokładów jachtów. Doskonale sprawdza się w łazience przy czyszczeniu wanien akrylowych, czy szklanych kabin prysznicowych. 

Rozpuszcza kamień wapienny i osady z brudu. Likwiduje żółty rdzawy nalot pochodzący z żelaza znajdującego się w wodzie.

Decalcit w formie żelu

Decalcit Super w opakowaniach 1 litr oraz 3 litry występuje w formie żelu. Jest skoncentrowany i zagęszczony. Dzięki temu praca z tym środkiem staje się bardziej bezpieczna.
Decalcit łatwo się nakłada na czyszczone powierzchnie, nie spływa. Ma to duże znaczenie podczas czyszczenia łodzi.
Decalcit nie rozchlapuje się. Unikamy dzięki temu poplamienia róznych materiałów znajudjących się w pobliżu czyszczonej powierzchni.

Sprawdź nasze ceny na środek czyszczący Decalcit:

Decalcit Super 1l - konsystencja żelu

Decalcit Super 3l - konsystencja żelu

Decalcit Super 10l - konsystencja płynna

Decalcit firmy Bayrol