Bayrosoft Light Bayrol

Bayrosoft Light Bayrol

Bayrosoft® Light jest płynnym, całkowicie bezchlorowym środkiem do dezynfekcji wody w basenie. Zawiera aktywny tlen, którego właściwości pozwalają na skuteczną dezynfekcję wody w celu eliminacji bakterii i zapobieganiu wzrostowi glonów. Dodatkowy składnik zawarty w Bayrosoft Light ma działanie klarujące co sprawia, że woda jest krystaliczna i ma mniejszą tendencję do rozwoju glonów.

Specjalny skład produktu wyróżnia Bayrosoft® Light spośród innych produktów tego typu na rynku. Skuteczność jest o wiele większa, a składniki produktu zostały dobrane na podstawie kilku lat badań w laboratorium firmy Bayrol. Zespół chemików testował działanie produktu w wodzie o podwyższonej temperaturze jaka może występować w basenach prywatnych i jacuzzi. W składzie znajdują się składniki wspomagające efekt koagulacji i zapobiegające powstawaniu alg.

Użytkownicy korzystający z aktywnego tlenu Bayrosoft® Light podkreślają jego główne zalety - jest bezwonny, delikatny dla skóry i pozwala uniknąć podrażnień oczu.

Należy podkreślić, że dozowanie ręczne produktu jest możliwe jednak zdecydowanie zalecane jest dozowanie poprzez automatyczną stację dozujacą - np. Pool Relax lub PoolManager.

Różnica między Bayrosoft a Bayrosoft Light

Od lipca 2017 w Unii Europejskiej produkt Bayrosoft został zastąpiony Bayrosoft Light - składniki prodkutu nie uległy zmianie. Zmieniła się jedynie koncentracja aktywnego składnika do 11,9%. Z tego tytułu zalecane jest zwiększenie dawkowania produktu w stacjach dozujących.