Zapachy do Sauny i SPA

Zapachy do Sauny i SPA

Bogaty świat zapachów dedykowany do stosowania w saunie i łaźni parowej, dzięki któremu każdy pobyt stanie się niezapomniany przeżyciem to LACOFORM. Oferujemy Państwu szeroką gamę różnych aromatów, z grup zapachowych: owoce czerwone, owoce żółto-pomarańczowe, owoce zielone, ulubione miętowe, kwiatowe, leśne oraz korzenne.

Aromaterapia stała się idealnym dopełnieniem sesji w saunie czy łaźni parowej oraz kąpieli w spa. To prosta metoda poprawy samopoczucia i usuwania niektórych dolegliwości poprzez rozpylenie w powietrzu zapachów pochodzących z naturalnych ziół, oraz roślin.

Każdy ze sprzedawanych przez nas zapachów LACOFORM powstaje z naturalnych olejków eterycznych, pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową. Połączenie temperatury, odpowiedniej wilgotności wraz z dobroczynnymi właściwościami olejków eterycznych, sprawia że pobyt w saunie, to nie tylko ekscytujące doznanie, ale przede wszystkim zdrowotne oddziaływanie na nasz organizm.