Aktywny tlen w saszetkach - zamiast chloru

Aktywny tlen w saszetkach - zamiast chloru

Nie chcesz używać chloru w swoim basenie? Spróbuj aktywny tlen w saszetkach!

Aktywny tlen w saszetkach - zamiast chloru

Aktywny tlen to świetna alternatywa dla środków chlorowych. Jego działanie jest podobne do chloru. Bakterie i nieczystości znajdujące się w wodzie basenowej zostają zniszczone przez zawarte w metodzie tlenowej aktywne składniki. Dodatkowo z aktywnym tlenem konieczne jest stosowanie składnika zapobiegającego rozwojowi glonów. Dlatego najlepszym produktem do pielęgnacji wody aktywnym tlenem jest Soft&Easy.

Wygodna pielęgnacja wody w basenie

Soft and Easy jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Każda saszetka składa z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniających dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody. Działanie produktu jest szybkie i skuteczne - zapewnia podstawową pielęgnację wody przez kilka dni od momentu dozowania. To doskonały środek basenowy do bezchlorowej pielęgnacji wody.

Aktywny tlen w saszetkach

Produkt w proszku należy dodawać bezpośrednio do basenu. Nie trzeba go rozpuszczać w wiadrze! Dodając proszek w pobliżu dyszy wlotowej spowodujesz szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie. 15 minut po dozowaniu można korzystać z basenu.

Aktywny tlen - łagodny i delikatny

Metodę tą uważa się za łagodniejszą i bardziej przyjazną niż zastosowanie preparatu na bazie chloru.
Oznacza to, że stosując metodę tlenową musimy wyjątkowo dbać o pH wody, wydłużyć czas filtracji i regularnie płukać filtr. A jeszcze inaczej mówiąc - utrzymanie czystej wody w basenie z użyciem aktywnego tlenu może być trudniejsze niż w przypadku chloru - wymaga większej dbałości o czystość w basenie.

Aktywny tlen w saszetkach Soft&Easy