Basen drewniany BWT Weva Rectangle

BWT
232220

Basen drewniany Weva Rectangle 6 x 3m lub 8 x 4m

 • Marki BWT
 • Wymiary: 6 x 3 x 1,2m / 8 x 4 x 1,2m wys.
 • Objętość: 24m3 / 42,56m3
 • Drewno: Sosna
50 800,00 zł
Brutto
Rozmiar: 6 x 3 x 1.2m
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Weva Rectangle to oryginalny i naturalnie piękny basen drewniany w kształcie prostokąta do Twojego ogrodu! Wykonany z sosny nordyckiej. Jego konstrukcja jest niezwykle stabilna, a do tego unikalna na tle innych basenów. Basen o wymiarach 6 x 3m i wysokości 1,2m ma pojemność aż 24 m3 wody. Zaś basen o wymiarach 8 x 4 x 1,2m ma pojemność 42,56m3. Niecka wykładana jest folią basenową o grubości 0,75 mm przygotowaną w fabryce. Zestaw zawiera 2 skimmery i 2 dysze wlotowe.

Zalety:

 • Nowoczesny design
 • Oryginalny kształt
 • Łatwy w montażu
 • Pojemność 24m3 / 42,56m3
 • 2 skimmery i 2 pompy
 • Może być basenem stojącym, w połowie wkopanym lub w całości wkopanym w ziemie
 • Wytrzymała i stabilna konstrukcja z sosny
 • Odporny na warunki atmosferyczne
 • Niecka z folii o grubości 0,75mm
 • 10 lat gwarancji na strukturę drewna

Zestaw składa się z: drabinki wewnętrznej i zewnętrznej, filtra piaskowego, 2 skimmerów, 2 pomp oraz folii ochronnej pod basen.

Basen z drewna BWT do Twojego ogrodu!

Zadbaj o elegancki wystrój swojego ogrodu! Udekoruj go basenem drewnianym marki BWT! Dzięki niemu ogród stanie się Twoją oazą relaksu i spokoju.

Drewnem wykorzystywanym do produkcji przez markę BWT jest sosna nordycka III klasy. Aby nadawało się do użytku, musi przejść proces suszenia, który zapewni mu długą żywotność. Im dłuższa żywotność drewna, tym dłuższy czas, który będziesz mógł wykorzystać na cieszenie się swoim basenem. Odpowiednio zaimpregnowane drewno jest odporne na warunki atmosferyczne, takie jak intensywne promienie słoneczne, silny wiatr czy opady deszczu. Warto pamiętać, że drewniany basen to ekologiczne i biodegradowalne rozwiązanie, które po wielu latach użytkowania basenu, może okazać się korzystne dla recyklingu. Producent potwierdza wysoką jakość produktu 10-letnią gwarancją na strukturę i konstrukcję drewna.

Teraz możesz zmontować go sam! Zaletą basenu drewnianego jest możliwość samodzielnego złożenia konstrukcji basenu. Według zaleceń producenta, złożenie go zajmie około trzech dni, licząc, że w montażu będą brały udział dwie osoby. Możesz sam zdecydować, gdzie ma stać basen. Wszystko zależy od Twojej koncepcji, czy ma to być basen stojący czy w wkopany w ziemię. Model ten jest wielofunkcyjny i pozwala na różne umiejscowienie go. Do basenu dołączona jest instrukcja montażu.

Model BWT Weva Rectangle 6 x 3m to średniej wielkości basen do ogrodu. Basen drewniany BWT posiada grubszą folię o gr. 0,75mm, którą wyłożona jest niecka basenowa. Grubsza folia jest trwalszym oraz bardziej odpornym materiałem na zarysowania bądź przecięcia. Basen powinien być dla Ciebie miejscem odpoczynku, nad który będziesz zapominać o wszystkich problemach i obowiązkach. Dwa skimmery pomogą Ci zadbać o czystość wody w basenie i ułatwią Ci proces jego sprzątania. Kształt basenu jest oryginalny, a więc z pewnością przyciągnie uwagę osób odwiedzających Cię.

BWT Weva Rectangle 8 x 4m to większy model prostokątnego basenu z drewna, którego wymiary wynoszą 8 x 4 x 1.2m. Przeznaczony do większych ogrodów lub domów, w których z basenu korzysta więcej użytkowników. Oprócz wymiarów i pojemności basenu, niczym nie różni się od mniejszego modelu Weva Rectangle.

Dane techniczne BWT Weva Rectangle:

Model BWT Weva Rectangle 6 x 3m BWT Weva Rectangle 8 x 4m
Wymiar 6 x 3 x 1.2m 8 x 4 x 1.2m
Objętość 24 m3 42.56m3
Wydajność pompy 9,7 m³/h 9,7 m³/h
Grubość i kolor folii (niecki) 0,75 mm, ciemny niebieski 0,75 mm, ciemny niebieski
Kształt Prostokąt Prostokąt
Grubość ścianki basenu 45 mm 45 mm
Filtr piaskowy Filtr piaskowy P-FI 400 (zawór 6-drogowy) Filtr piaskowy P-FI 400 (zawór 6-drogowy)
Zestaw zawiera Drabinkę wewnętrzną (3 stopnie), drabinkę zewnętrzną drewnianą (5 stopni), filtr piaskowy, folię pod basen
Gwarancja 10 lat na strukturę i konstrukcję drewna, dysze i skimmer; 5 lat na filtr piaskowy; 2 lata na pompę, folię i drabinki
Numer produktu 27194210 27196210

Jak często impregnować basen drewniany?

Impregnacja drewna to obowiązek każdego posiadacza drewnianego basenu. Impregnacja skutecznie zabezpiecza powierzchnię drewna przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi. Częstotliwość impregnacji zależy od rodzaju drewna i warunków atmosferycznych, na jakie jest narażony basen np. czy jest to miejsce bardzo nasłonecznione. W zależności od stanu drewna, przyjmuje się, że powinno być ono impregnowane przynajmniej raz w roku. Trzeba natomiast ocenić samemu, czy musi to być częściej stosowany zabieg. Regularna impregnacja zapewni Ci piękny wygląd struktury drewna przez wiele lat!

232220
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161