Basen drewniany BWT Tropic Octo+ 510

BWT
232205

Basen drewniany Tropic Octo+ 510

 • Marki BWT
 • Wymiary: 4,59m x 3,09m x 1,2m wys.
 • Objętość: 10,76m3
 • Drewno: Sosna
27 900,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Tropic Octo+ 510 to basen o wymiarach 4,59 x 3,09 x 1,2 m, który ma pojemność 10,76 m3 wody. Basen wykonany jest z wysokiej jakości drewna sosny nordyckiej. Niecka ma grubość 0,50 mm i wykonana jest z folii. W zestawie z drabinką wewnętrzną i zewnętrzną, filtrem piaskowym oraz folią ochronną pod basen. Wzmocniona i stabilna konstrukcja zapewni Ci bezpieczeństwo i radość z kąpieli!

Zalety: 

 • Nietuzinkowy design 
 • Oryginalny kształt 
 • Łatwy w montażu
 • Pojemność 10,76m3 
 • Wytrzymała i stabilna konstrukcja z sosny 
 • Odporny na warunki atmosferyczne 
 • Niecka z folii o grubości 0,50mm 
 • 10 lat gwarancji na strukturę drewna 

W zestawie znajdują się: drabinka wewnętrzna i zewnętrzna, filtr piaskowy oraz folia ochronna pod basen

Basen z drewna BWT do Twojego ogrodu!

Marzysz o wyjątkowym projekcie basenu, który sprawi, że Twój basen nie będzie kojarzyć się z zimnymi i śliskimi płytkami? To idealne rozwiązanie dla Ciebie! Drewniany basen od marki BWT ociepli Twój ogród i zachwyci naturalnym, eleganckim wyglądem. Drewno idealnie wpasuje się w scenerię ogrodową!  

Marka BWT zadbała o odpowiednią jakość swoich basenów. Drewno, które wykorzystują do produkcji basenów to sosna nordycka III klasy.  To starannie wysuszone, gęste i najlepszej jakości drewno do basenu, z którego będziesz mógł się cieszyć przez wiele lat użytkowania basenu. Odpowiednio zaimpregnowane jest odporne nawet na ciężkie warunki pogodowe. Niegroźne mu szkodniki czy mocne słońce. Warto pamiętać, że drewniany basen to ekologiczne i biodegradowalne rozwiązanie, które po wielu latach użytkowania basenu, może okazać się korzystne dla recyklingu. Producent potwierdza wysoką jakość produktu 10-letnią gwarancją na strukturę i konstrukcję drewna

DIY - Zrób to sam! Producent ułatwił montaż basenów drewnianych, dzięki czemu, złożysz go sam w swoim ogrodzie. Według zaleceń producenta, złożenie go zajmie około dwa dni, licząc, że w montażu będą brały udział dwie osoby. Taki basen zmontujesz i postawisz tam, gdzie będziesz chciał. Nie musisz robić generalnego przekopania ogrodu i kopać dziury w ziemi. Teraz wystarczy, że zmontujesz cały basen, postawisz go w ogrodzie, w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu, nalejesz wodę i wejdziesz do basenu, aby móc oddać się relaksacyjnej kąpieli w swoim basenie ogrodowym.

Model BWT Tropic Octo+ 510 to mały basen ogrodowy o długości 4,59 m, szerokości 3,09m oraz wysokości 1,2 m. Kształt basenu jest nieco bardziej podłużny, dzięki czemu możesz spróbować przepłynąć w nim mały odcinek. To nie tylko miejsce do odpoczynku i relaksacji, ale także idealne miejsce na trening. Zapomnij o długim, męczącym dniu, miej chwilę tylko dla siebie! Jego pojemność nie jest wielka, więc bez większego problemu, przy regularnej pielęgnacji wody, utrzymasz basen w perfekcyjnym stanie. Kształt basenu, jakim jest ośmiokąt, jest zdecydowanie wygodniejszy niż prostokąt, ponieważ o każdy z kątów basenu możesz się wygodnie oprzeć.

Dane techniczne BWT Tropic Octo+ 510:

Model BWT Tropic Octo+ 510
Wymiar 4,59 x 3,09 x 1.2
Objętość 10,76 m3
Wydajność pompy 5,2 m³/h (0,33 kW)
Grubość i kolor folii (niecki) 0,50 mm, ciemny niebieski
Kształt Ośmiokąt
Grubość ścianki basenu 45 mm
Filtr piaskowy Filtr piaskowy P-FI 400 (zawór 6-drogowy)
Zestaw zawiera Drabinkę wewnętrzną (3 stopnie), drabinkę zewnętrzną drewnianą (4 stopnie), filtr piaskowy, folię pod basen
Gwarancja 10 lat na strukturę i konstrukcję drewna, dysze i skimmer; 5 lat na filtr piaskowy; 2 lata na pompę, folię i drabinki
Numer produktu 27113205

Jak dbać o basen drewniany zimą?

Pielęgnacja basenu drewnianego zimą niczym się nie różni od pielęgnacji basenu poliestrowego czy standardowego. Należy pamiętać o kilku podstawowych krokach. Po pierwsze, wylej część wody, aby sięgała poniżej poziomu skimmera. Opróżnij z wody także skimmer, rury czy filtry. Następnie, w miarę możliwości oczyść basen ze wszelkich zabrudzeń, takich jak piasek, liście, owady czy glony. Wlej środek na glony oraz preparat na zimę. Preparat ten przeciwdziała osadzaniu się kamienia, brudu, a także wzrostowi alg w basenie podczas zimy. Na koniec, zasłoń basen plandeką, aby nie dostawały się do niego inne zanieczyszczenia. Przygotuj swój basen ogrodowy do snu zimowego!

232205
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161