Bayrol Soft & Easy 5,04 kg - aktywny tlen wielofunkcyjny

Bayrol
110630
  • Bayrol Soft & Easy 5,04 kg - 12 saszetek
  • wielofunkcyjny aktywny tlen do basenu
  • dezynfekcja wody oraz ochrona przeciw rozwojowi glonów
365,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Soft & Easy Bayrol 5,04 kg (12 saszetek) to aktywny tlen do basenu w proszku. Złożony z kilku składników środek basenowy zapewnia bezpieczną i skuteczną alternatywę dla stosowania środków chlorowych w basenie. Podwójne saszetki z aktywnym tlenem do kompleksowej - wielofunkcyjnej - dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej.

Jest to bezchlorowa dezynfekcja wody. Skuteczność działania jest nieco delikatniejsza od chloru. Produkt nie pozostawia zapachu.

Dozowanie Bayrol Soft and Easy

Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 30 m3 wody.

Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 30 m3 wody.

Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.

Przy zmętnieniach albo przebarwieniach wody powstałych w wyniku zaniedbania pielęgnacji wody lub dłuższej nieobecności, można przeprowadzić szokowe chlorowanie przy użyciu Chloriklar. Dla wzmocnienia efektu klarowania zaleca się regularne stosowanie Superflock.

Innowacyjne produkty Bayrol

Soft & Easy to produkt stworzony przez firmę Bayrol. Jest jedyny w swoim rodzaju - nie ma podobnego produktu na rynku do Soft&Easy. Wysoką skuteczność aktywnego tlenu która jest zawarta w saszetkach można porównać z chlorem! Soft & Easy produkowany i opatentowany przez firmę Bayrol łączy działanie aktywnego tlenu, który nie ma zapachu ze składnikami, które likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Soft & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

110630

Opis

Waga:
5,04 kg
Zawartość:
12 saszetek

Specyficzne kody

EAN13
4008367992118
MPN
2399206

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także