Soft & Easy 5,04 kg Bayrol
  • Soft & Easy 5,04 kg Bayrol

Soft & Easy 5,04 kg

Aktywny tlen do basenu w saszetkach. Podwójne saszetki do dezynfekcji aktywnym tlenem wody basenowej oraz ochrona przeciw rozwojowi glonów.

287,00 zł
Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Soft & Easy Bayrol

Podwójne saszetki z aktywnym tlenem do kompleksowej dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej. Złożony z kilku składników środek basenowy zapewnia bezpieczną i skuteczną alternatywę dla stosowania środków chlorowych w basenie. Bezchlorowa saszetka do basenu.

Skuteczny aktywny tlen do basenu

Soft and Easy 5,04 kg jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Saszetki składają się z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniające podstawową dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody. Ponieważ ten bezchlorowy środek jest w proszku - to jego działanie jest szybkie i skuteczne - natychmiast rozpuszcza się w wodzie i zapewnia skuteczną pielęgnację wody przez kilka dni od momentu dodania.

To doskonały środek basenowy do bezchlorowej pielęgnacji wody - idealny jeśli chcesz mieć basen bez chloru.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do wody basenowej. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie.

Dozowanie Soft and Easy

Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 30 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 30 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.
Przy zmętnieniach albo przebarwieniach wody powstałych w wyniku zaniedbania pielęgnacji wody lub dłuższej nieobecności, można przeprowadzić szokowe chlorowanie przy użyciu Chloriklar. Dla wzmocnienia efektu klarowania zaleca się regularne stosowanie Superflock.

Innowacyjne produkty Bayrol

Soft & Easy to produkt stworzony przez firmę Bayrol. Jest jedyny w swoim rodzaju - nie ma podobnego produktu na rynku do Soft&Easy. Wysoką skuteczność aktywnego tlenu która jest zawarta w saszetkach można porównać z chlorem! Soft & Easy produkowany i opatentowany przez firmę Bayrol łączy działanie aktywnego tlenu, który nie ma zapachu ze składnikami, które likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Soft & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

Bayrol
110630
Numer producenta
2399206

Opis

Waga
5,04 kg
Zawartość
12 saszetek

Pliki do pobrania

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward