Soft & Easy 0,42 kg
  • Soft & Easy 0,42 kg

Soft & Easy 0,42 kg

Aktywny tlen do basenu w saszetkach. Podwójne saszetki do dezynfekcji aktywnym tlenem wody basenowej oraz ochrona przeciw rozwojowi glonów.

25,00 zł
Ilość
magazyn zewnętrzny - wysyłka 3-10 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Soft & Easy Bayrol

Podwójne saszetki z aktywnym tlenem do kompleksowej dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej. Złożony z kilku składników środek basenowy zapewnia bezpieczną i skuteczną alternatywę dla stosowania środków chlorowych w basenie. Bezchlorowa saszetka do basenu.

Skuteczny aktywny tlen do basenu

Soft and Easy 0,42 kg jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Saszetka składa z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniające podstawową dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody. Ponieważ ten bezchlorowy środek jest w proszku - to jego działanie jest szybkie i skuteczne - natychmiast rozpuszcza się w wodzie i zapewnia skuteczną pielęgnację wody przez kilka dni od momentu dodania.

To doskonały środek basenowy do bezchlorowej pielęgnacji wody - idealny jeśli chcesz mieć basen bez chloru.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do wody basenowej. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie.

Dozowanie Soft and Easy

Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 30 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 30 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.
Przy zmętnieniach albo przebarwieniach wody powstałych w wyniku zaniedbania pielęgnacji wody lub dłuższej nieobecności, można przeprowadzić szokowe chlorowanie przy użyciu Chloriklar. Dla wzmocnienia efektu klarowania zaleca się regularne stosowanie Superflock.

Innowacyjne produkty Bayrol

Soft & Easy to produkt stworzony przez firmę Bayrol. Jest jedyny w swoim rodzaju - nie ma podobnego produktu na rynku do Soft&Easy. Wysoką skuteczność aktywnego tlenu która jest zawarta w saszetkach można porównać z chlorem! Soft & Easy produkowany i opatentowany przez firmę Bayrol łączy działanie aktywnego tlenu, który nie ma zapachu ze składnikami, które likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Soft & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

Bayrol
110631
Numer producenta
2399206

Opis

Waga
0,42 kg
Zawartość
1 saszetka
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward