Bayrol Soft & Easy 5,04 kg - aktywny tlen multifunkcyjny

Bayrol
110630

Multifunkcyjny aktywny tlen do basenu. Saszetki do dezynfekcji aktywnym tlenem wody basenowej oraz ochrona przeciw rozwojowi glonów.

  • Bayrol Soft & Easy 5,04 kg - 12 saszetek
343,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Soft & Easy Bayrol

  • opakowanie 5,04 kg (12 saszetek)

Podwójne saszetki z aktywnym tlenem do kompleksowej - multifunkcyjnej - dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej. Złożony z kilku składników środek basenowy zapewnia bezpieczną i skuteczną alternatywę dla stosowania środków chlorowych w basenie.

Jest to bezchlorowa dezynfekcja wody. Skuteczność działania jest nieco delikatniejsza od chloru. Produkt nie pozostawia zapachu.

Aktywny tlen do basenu - zamiast chloru

Soft and Easy jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Saszetki składają się z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniające podstawową dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody.

Ponieważ ten bezchlorowy środek jest w proszku - to jego działanie jest szybkie i skuteczne - natychmiast rozpuszcza się w wodzie i zapewnia skuteczną pielęgnację wody przez kilka dni od momentu dodania.

To doskonały środek basenowy do bezchlorowej pielęgnacji wody - idealny jeśli chcesz mieć basen bez chloru.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do wody basenowej. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie.

Dozowanie Bayrol Soft and Easy

Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 30 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 30 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.
Przy zmętnieniach albo przebarwieniach wody powstałych w wyniku zaniedbania pielęgnacji wody lub dłuższej nieobecności, można przeprowadzić szokowe chlorowanie przy użyciu Chloriklar. Dla wzmocnienia efektu klarowania zaleca się regularne stosowanie Superflock.

Innowacyjne produkty Bayrol

Soft & Easy to produkt stworzony przez firmę Bayrol. Jest jedyny w swoim rodzaju - nie ma podobnego produktu na rynku do Soft&Easy. Wysoką skuteczność aktywnego tlenu która jest zawarta w saszetkach można porównać z chlorem! Soft & Easy produkowany i opatentowany przez firmę Bayrol łączy działanie aktywnego tlenu, który nie ma zapachu ze składnikami, które likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Soft & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

Aktywny tlen w saszetkach

Zadbany basen musi być przede wszystkim czysty. Jak dbać o zbiornik, by estetycznie wyglądał, woda była przejrzysta, a korzystanie z niego bezpieczne dla skóry? Wypróbuj aktywny tlen w saszetkach do basenu, który jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnie używanego chloru. Poznaj jego właściwości i korzyści z jego stosowania.

Aktywny tlen: saszetki czy płyn?

Aktywny tlen do filtrowania basenu dostępny jest w dwóch postaciach: płynnej oraz w proszku. Różnią się przede wszystkim tym, że preparat aktywnego tlenu w płynie przeznaczony jest do stosowania z użyciem układu dozującego, a saszetki z proszkiem możesz używać samodzielnie.

Oferujemy Ci produkty marki Bayrol znane ze swojej skuteczności. Preparaty od tego producenta są bezpieczne, nie zawierają szkodliwych ani kontrowersyjnych substancji. 

Sposób dozowania aktywnego tlenu jest opisany na opakowaniu. Dzięki dostosowaniu ilości produktu do wielkości basenu skutecznie oczyścisz zbiornik. Pierwsze użycie produktu od firmy Bayrol jest związane z zastosowaniem większej porcji preparatu. Późniejsze regularne dezynfekowanie basenu wymaga mniejszej ilości proszku.

Korzyści ze stosowania aktywnego tlenu w saszetkach

Regularne stosowanie tlenu do basenu wpłynie korzystnie na stan wody w zbiorniku:

  • Aktywny tlen w saszetkach dezynfekuje wodę basenową, zapewniając komfort podczas kąpieli.
  • Oczyszcza wodę, aby była przejrzysta i klarowna, co wpływa na jakość korzystania ze zbiornika.
  • Zapobiega powstawaniu bakterii, glonów czy drobnoustrojów Te zanieczyszczenia mają wpływ na jakość wody, stan niecki basenowej i przyjemność z kąpieli. 
  • Woda filtrowana aktywnym tlenem jest łagodna i przyjemna dla skóry, nie powoduje podrażnień i ma neutralny zapach.

Aktywny tlen a chlor do basenu

Najpopularniejszym środkiem do czyszczenia wody basenowej jest chlor. Ma on jednak specyficzny zapach, znany nam z publicznych pływalni, co więcej niektórzy reagują na chlor podrażnieniami skórnymi czy zaczerwienieniem oczu.

Tutaj z pomocą przychodzi aktywny tlen do basenu, który jest bezzapachowy i nie doprowadza do podrażnień ani dyskomfortu podczas korzystania z basenu.

Wybierając aktywny tlen w saszetkach, stosujesz bezchlorową filtrację wody, zapobiegasz powstawaniu mętnej wody, odkażasz ją, a co równie ważne, sprawiasz, że kąpiel jest przyjemna i bezpieczna.

110630

Opis

Waga:
5,04 kg
Zawartość:
12 saszetek
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: