Bayrol Soft & Easy 0,42 kg - aktywny tlen multifunkcyjny

Bayrol
110631

Multifunkcyjny aktywny tlen do basenu. Saszetki do dezynfekcji aktywnym tlenem wody basenowej oraz ochrona przeciw rozwojowi glonów.

  • Bayrol Soft & Easy 0,42 kg - 1 saszetka
29,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne w 3-7 dni

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Soft & Easy Bayrol

  • opakowanie 0,42 kg (1 saszetka)

Podwójne saszetki z aktywnym tlenem do kompleksowej - multifunkcyjnej - dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej. Złożony z kilku składników środek basenowy zapewnia bezpieczną i skuteczną alternatywę dla stosowania środków chlorowych w basenie.

Jest to bezchlorowa dezynfekcja wody. Skuteczność działania jest nieco delikatniejsza od chloru. Produkt nie pozostawia zapachu.

Aktywny tlen do basenu - zamiast chloru

Soft and Easy jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Saszetki składają się z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniające podstawową dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody.

Ponieważ ten bezchlorowy środek jest w proszku - to jego działanie jest szybkie i skuteczne - natychmiast rozpuszcza się w wodzie i zapewnia skuteczną pielęgnację wody przez kilka dni od momentu dodania.

To doskonały środek basenowy do bezchlorowej pielęgnacji wody - idealny jeśli chcesz mieć basen bez chloru.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do wody basenowej. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie.

Dozowanie Bayrol Soft and Easy

Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 30 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 30 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.
Przy zmętnieniach albo przebarwieniach wody powstałych w wyniku zaniedbania pielęgnacji wody lub dłuższej nieobecności, można przeprowadzić szokowe chlorowanie przy użyciu Chloriklar. Dla wzmocnienia efektu klarowania zaleca się regularne stosowanie Superflock.

110631

Opis

Waga:
0,42 kg
Zawartość:
1 saszetka
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: