Bayrol Bayrosoft Light - aktywny tlen w płynie

Bayrol
110111

Aktywny tlen w płynie o wysokiej skuteczności. Przeznaczony do automatycznego dozowania w basenach i wannach spa.

244,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Bayrosoft Light Bayrol

Najwyższej jakości aktywny tlen w płynie o podwyższonej skuteczności.

Aktywny tlen w płynie

Bayrososft Light to produkt do bezchlorowej pielęgnacji wody - jest wolny od chloru, całkowicie bezwonny. Szybko zwalcza bakterie, wirusy, grzyby i algi. Stosowany wszędzie, gdzie potrzeba dobrej skuteczności dezynfekcji, a stosowanie chloru jest niepożądane.

Bayrosoft Light 22 kg zawiera dwa składniki w formie płynnej - dezynfektant w postaci aktywnego tlenu oraz nie pieniący środek do zwalczania glonów. Jego specjalny skład zapobiega szybkiemu rozkładowi preparatu Bayrosoft. Po zastosowaniu w wodzie jest łagodny dla skóry i włosów. Nie wytwarza nieprzyjemnych zapachów.

Produkt charakteryzuje się dużą czystością gdyż jest rozlewany do kanistrów bezpośrednio na linii produkcyjnej firmy Bayrol. Każde opakowanie ma bezpieczne, plombowane zamknięcie. Użytkownik ma dzięki temu gwarancję, że otwiera produkt wysokiej jakości.

Bayrosoft stosowany jest najczęściej w basenach prywatnych, wannach jacuzzi, wannach zabiegowych, fontannach.

Dozowanie Bayrosoft

Zalecane dozowanie poprzez automat dozujący.
Dozowanie regularne: 1,5 l na każde 10 m3
Dozowanie po nalaniu: 3 l na każde 10 m3

Aktywny tlen – działanie 

Działanie aktywnego tlenu jest zbliżone do zabiegu chlorowania wody:

  • dezynfekuje i zmiękcza wodę,
  • usuwa osady, 
  • utlenia zanieczyszczenia, bakterie i inne drobnoustroje.

Dzięki systematycznemu stosowaniu chemii do basenu, dbasz o stan wody i elementów zbiornika. Woda po użyciu tlenu aktywnego jest czysta, zdezynfekowana i pozbawiona osadów oraz glonów. 

Efekt działania tlenu aktywnego w płynie jest natychmiastowy i możesz wskoczyć do wody już po godzinie od wykonania dezynfekcji. 

Warto pamiętać o tym, że do skutecznego oczyszczenia wody w basenie za pomocą aktywnego tlenu w płynie niezbędny jest zestaw filtrujący. 

Do bezchlorowej dezynfekcji wody basenowej polecamy Bayrosoft Light marki Bayrol, który otrzymasz w naszym sklepie.

Aktywny tlen w płynie do basenu - do czego służy?

Regularne oczyszczanie wody to ważny obowiązek każdego właściciela ogrodowego basenu. Zamiast tradycyjnego chloru warto wybrać aktywny tlen w płynie do basenu, aby zadbać o stan wody i niecki.

Poznaj właściwości aktywnego tlenu i dowiedz się, czy jest to produkt do Twojego basenu. Poznaj też różnice między chlorem a tlenem.

Aktywny tlen do basenu a chlor

Co wybrać: aktywny tlen w płynie do basenu czy tradycyjny chlor? Twój wybór zależy od kilku czynników. Różnica między tymi dwoma specyfikami do dezynfekcji polega między innymi na cenie, ponieważ tradycyjne preparaty na bazie chloru są tańsze. 

Aktywny tlen przewyższa jednak chlor do basenu pod innymi względami: nie wydziela zapachu. Specyficzny, ostry aromat wody po chlorowaniu dla większości osób jest zdecydowanie nieprzyjemny. Jeśli należysz do tej grupy osób, wypróbuj bezwonny aktywny tlen.

Co równie ważne (a może i najważniejsze!) aktywny tlen do basenu jest nieuczulający. Oznacza to, że jest bezpieczny dla dzieci i osób z alergiami oraz wrażliwą skórą.

Kolejna wskazówka: chlor lepiej sprawdza się w dużych basenach. Natomiast jeśli z basenu korzystają dzieci, zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym dla nich i dla ich skóry rozwiązaniem będzie aktywny tlen do basenu.

Aktywny tlen: w płynie czy saszetkach?

Aktywny tlen kupisz w płynie oraz w saszetkach. Który z nich wybrać? 

Jak wspomnieliśmy, tlen w płynie wymaga specjalnych dozowników i zestawów filtrujących, natomiast aktywny tlen w saszetkach może być stosowany samodzielnie. 

Postać aktywnego tlenu nie wpływa na jego skuteczność, zatem wybierasz tę formę, która jest dla Ciebie wygodniejsza.

110111

Opis

Waga:
22 kg
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: