Bayrol Bayrosoft Light 22 kg - aktywny tlen w płynie

Bayrol
110111
  • Aktywny tlen w płynie o wysokiej skuteczności
  • Przeznaczony do automatycznego dozowania
  • Ma zastosowanie w prywatnych basenach i wannach spa
244,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Bayrol Bayrosoft Light 22 kg to najwyższej jakości aktywny tlen w płynie o wzbogaconym składzie i podwyższonej skuteczności. Ten środek przeznaczony do bezchlorowej pielęgnacji wody - jest wolny od chloru, całkowicie bezwonny. Szybko zwalcza bakterie, wirusy, grzyby i algi. Stosowany wszędzie, gdzie potrzeba dobrej skuteczności dezynfekcji, a stosowanie chloru jest niepożądane.

Bayrosoft Light zawiera dwa składniki w formie płynnej - dezynfektant w postaci aktywnego tlenu oraz niepieniący środek do zwalczania glonów. Jego specjalny skład zapobiega szybkiemu rozkładowi preparatu Bayrosoft. Po zastosowaniu w wodzie jest łagodny dla skóry i włosów. Nie wytwarza nieprzyjemnych zapachów.

Produkt charakteryzuje się dużą czystością, gdyż jest rozlewany do kanistrów bezpośrednio na linii produkcyjnej firmy Bayrol. Każde opakowanie ma bezpieczne, plombowane zamknięcie. Użytkownik ma dzięki temu gwarancję, że otwiera produkt wysokiej jakości.

Bayrosoft stosowany jest najczęściej w basenach prywatnych, wannach jacuzzi, wannach zabiegowych, fontannach.

Dozowanie Bayrosoft

Dozowanie po nalaniu: 3 l na każde 10 m3

Aktywny tlen – działanie 

Działanie aktywnego tlenu jest zbliżone do zabiegu chlorowania wody. Należy jednak pamiętać, że skuteczność działania spada w temperaturach przekraczających 30 st. C.

  • dezynfekuje i zmiękcza wodę,
  • usuwa osady, 
  • utlenia zanieczyszczenia, bakterie i inne drobnoustroje.
110111

Opis

Waga:
22 kg
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: