Piłka basenowa Kokido

350001

Bezpieczna neoprenowa piłka do zabaw i gier w basenie. Super wytrzymała, perfekcyjna do Twojego basenu lub na słoneczną plażę.

60,75 zł
Brutto
Ilość
dostępne w 3-7 dni

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Piłka basenowa 

Piłka basenowa marki Kokido to idealny gadżet do zabawy nad basenem w słoneczne dni! Zobacz, podczas jakich aktywności będzie niezbędna oraz dlaczego tak ją polecamy. 

Zamów piłkę do basenu, by sprawić radość dzieciom i wspólnie cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu.

Piłka do basenu Kokido - idealna do zabaw w wodzie

Piłka do basenu marki Kokido to gadżet dla całej rodziny do wykorzystania podczas wspólnie spędzonego czasu. Co ją wyróżnia?

  • Piłka została wykonana z neoprenu, czyli kauczuku syntetycznego, który jest często wykorzystywany do produkcji akcesoriów sportowych.
  • Jest przeznaczona do zabawy dla całej rodziny, także dzieci. Najlepiej jednak, gdy najmłodsi korzystają z niej pod opieką dorosłych.
  • Zestaw kolorów, jakimi pokryta została piłka, sprawiają, że jest dobrze widoczna i trudno ją zgubić.
  • Średnica piłki wynosi 21 cm

Piłka do basenu jest bezpieczna dla dzieci podczas zabawy. Dzieci docenią możliwość skorzystania z poręcznej i lekkiej piłki! To korzyść także dla ich zdrowia, bo rzucanie piłką i bieganie za nią (szczególnie w stawiającej opór wodzie) to wartościowy wysiłek fizyczny.

A kto wie, może i Ty dołączysz do wspólnej zabawy i zdrowej aktywności?

Neoprenowa piłka basenowa - zalety

Piłka basenowa wykonana z neoprenu to świetny wybór między innymi ze względu na właściwości surowca:

  • Neopren jest sprężystym i elastycznym materiałem. Pokrycie nim piłki sprawia, że korzystanie z niej jest wygodne i przyjemne. Sama piłka dobrze trzyma się w dłoni, jest poręczna i chwytna. 
  • Neopren jest wykorzystywany do produkcji akcesoriów i odzieży do aktywności w wodzie lub pobliżu wody. Jest wodoszczelny, odporny na ciepło, wiatr, światło, a nawet kontakt z olejami. 
  • Dzięki właściwościom neoprenu możesz korzystać z piłki na lądzie, w basenie, na plaży, w jeziorze czy morzu, nie martwiąc się o jej stan.

Podsumowując, piłka Kokido z neoprenu świetnie sprawdzi się podczas zabawy na świeżym powietrzu. Używaj jej nad wodą i nie tylko, nawet w największe upały. Nie musisz martwić się, co wydarzy się z piłką po kontakcie z wodą, bo materiał zapewnia szczelność. 

Piłkę do basenu zabierzcie ze sobą nie tylko na wakacje spędzane nad morzem. Sprawdzi się w każdych warunkach!

350001

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: