Sole zapachowe

Siatka
Lista

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Zapachowa sól do jacuzzi

Sole są od wieków z powodzeniem wykorzystywane w pielęgnacji. Ich właściwości kosmetyczne są nieocenione. Gdy sól zostanie wzbogacona olejkami zapachowymi, jej działanie staje się jeszcze bardziej intensywne. Zobacz, jaka sól do jacuzzi znajduje się w naszym sklepie.

Sole zapachowe do jacuzzi - zalety

Sole zapachowe do jacuzzi fantastycznie działają na skórę i ciało. Mają następujące właściwości:

  • terapeutyczne (ich zapach relaksuje i odpręża),
  • zmiękczające (sól działa na skórę zmiękczająco),
  • peelingujące (drobinki soli skutecznie ścierają martwy naskórek).

Zastosowanie soli podczas zabiegów SPA korzystnie wpływa na stan skóry oraz ogólne samopoczucie. Zabieg peelingu solą zapachową usuwa drobinki martwego naskórka i sprawia, że skóra jest gotowa na przyjęcie kolejnych kroków pielęgnacji. 

Oczyszczona skóra lepiej przyjmuje składniki odżywcze. Wymasowane ciało jest zrelaksowane, rozgrzane i w wyczuwalnie lepszej kondycji. 

Wybierz swoją sól do jacuzzi

Dobranie odpowiedniego zapachu soli do jacuzzi jest niezwykle istotne! Olejki zapachowe oddziałują na organizm, pielęgnują skórę i wpływają na samopoczucie. 

W ofercie przygotowaliśmy zapachy orzeźwiające, a także relaksujące, dzięki czemu znajdziesz idealny zapach do swoich potrzeb. 

Dzięki regularnym zabiegom peelingującym skóra ma możliwość skutecznej regeneracji. Ciało po peelingującym masażu jest odprężone a mięśnie rozluźnione. Całość korzystnie wpływa na samopoczucie i stan skóry.

Sprawdź, jakie zapachy soli do jacuzzi oferujemy i wybierz te, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. 

Napisz do nas, by uzyskać więcej informacji, chętnie doradzimy Ci w zakupach.