Akcesoria do SPA

Akcesoria do jacuzzi – dla przyjemniejszych kąpieli i łatwiejszej pielęgnacji wanny

Trudno nie zgodzić się z tym, że jacuzzi to miejsce, gdzie można maksymalnie się zrelaksować – i to niezależnie od tego, czy znajduje się ono w domowym ogrodzie, czy w SPA. Jednak aby korzystanie z niego było jeszcze przyjemniejsze, a utrzymanie w nim czystości mniej czasochłonne, warto postawić na przydatne gadżety. Oferujemy akcesoria do jacuzzi, które sprawią, że wanna ta będzie lśniła czystością!

Niezbędnik do czyszczenia jacuzzi - akcesoria

Chcąc, aby mycie i utrzymanie odpowiednich standardów higieny w tego typu wannach nie sprawiało wiele problemów, można sięgnąć po artykuły ułatwiające te zadania. Możemy zaproponować cały arsenał produktów, dzięki którym czyszczenie jacuzzi będzie łatwiejsze niż do tej pory. W naszym asortymencie znajdują się:

  • ręczny odkurzacz do jacuzzi, który nie wymaga zasilania – do zasysania brudu wykorzystuje podciśnienie. Jego końcówka jest idealna do tego, aby dotrzeć do nawet najbardziej ukrytych zakamarków wanny
  • gąbki pochłaniające tłuste zabrudzenia z powierzchni wody (będące pozostałością olejków i balsamów), specjalne szmatki usuwające zabrudzenia z pokrywy jacuzzi oraz szczotki do czyszczenia
  • wkłady filtrujące i filtry do jacuzzi zmiękczające wodę.

Wyjątkowe akcesoria do SPA i jacuzzi

Aby czas spędzony w jacuzzi można było zaliczyć do udanych, warto wybrać odpowiednie akcesoria do SPA. Możemy zaproponować schody ułatwiające wejście i wyjście z wanny oraz przykrycie ochronne zabezpieczające ją przed uszkodzeniem, odbarwieniem czy zawilgoceniem, gdy nie jest używana. Oferujemy także akcesoria do jacuzzi, które:

Relaks w ciepłej wodzie i w towarzystwie bąbelków to przyjemność, której trudno sobie odmówić. Aby jacuzzi było naprawdę komfortowe, warto wybrać praktyczne akcesoria do jacuziiakcesor i gadżety umilające kąpiele – ich szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie!

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-20 z 37 pozycji

Aktywne filtry

arrow_upward