Klaryfikator w kartuszach

Flock w kartuszach przeznaczony jest do ciągłego oczyszczania wody w basenie. Regularne stosowanie flocka w kartuszu przyspiesza oczyszczanie wody i sprawia, że woda jest krystalicznie czysta przez cały czas. Kartusz (poduszeczka) zawiera w sobie środek, który bardzo powoli się uwalnia i rozpoczyna proces pomagający w szybszym oczyszczeniu wody, pozbyciu się z niej niepożądanych substancji, które są idealnie rozpuszczone i przelatują przez filtr piaskowy. Regularne stosowanie klaryfikatora przyczynia się do zmniejszenia zużycia chloru w basenie i poprawy właściwości chemicznych wody.

Poduszeczki do filtra piaskowego

Klaryfikator w kartuszu (poduszeczce) nadaje się wyłącznie do stosowania w filtrach piaskowych.

Jeśli mętność wody w basenie spowodowana została czynnikami organicznymi (rozwój glonów) to stosowanie środków do klarowania wody może nie poprawić jej stanu. W takim przypadku należy przede wszystkim zwiększyć dozowanie środków dezynfekujących wodę (chlor), a dopiero w dalszej kolejności dodać klaryfikator.

Klaryfikator - flok w kartuszu przyspiesza usuwanie żelaza z wody basenowej. Stosuj go zawsze gdy masz problem z zieloną wodą zaraz po nalaniu.

Aktywne filtry

arrow_upward