Aktywny tlen w saszetkach

Praktyczne saszetki

Aktywny tlen firmy Bayrol jest Soft - bo sprawia, że woda jest czysta i pachnąca; oraz Easy - bo podwójne saszetki z aktywnym tlenem są łatwe do używania w basenie prywatnym.

Aktywny tlen w saszetkach

Zadbany basen musi być przede wszystkim czysty. Jak dbać o zbiornik, by estetycznie wyglądał, woda była przejrzysta, a korzystanie z niego bezpieczne dla skóry? Wypróbuj aktywny tlen w saszetkach do basenu, który jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnie używanego chloru. Poznaj jego właściwości i korzyści z jego stosowania.

Aktywny tlen: saszetki czy płyn?

Aktywny tlen do filtrowania basenu dostępny jest w dwóch postaciach: płynnej oraz w proszku. Różnią się przede wszystkim tym, że preparat aktywnego tlenu w płynie przeznaczony jest do stosowania z użyciem układu dozującego, a saszetki z proszkiem możesz używać samodzielnie.

Oferujemy Ci produkty marki Bayrol znane ze swojej skuteczności. Preparaty od tego producenta są bezpieczne, nie zawierają szkodliwych ani kontrowersyjnych substancji. 

Sposób dozowania aktywnego tlenu jest opisany na opakowaniu. Dzięki dostosowaniu ilości produktu do wielkości basenu skutecznie oczyścisz zbiornik. Pierwsze użycie produktu od firmy Bayrol jest związane z zastosowaniem większej porcji preparatu. Późniejsze regularne dezynfekowanie basenu wymaga mniejszej ilości proszku.

Korzyści ze stosowania aktywnego tlenu w saszetkach

Regularne stosowanie tlenu do basenu wpłynie korzystnie na stan wody w zbiorniku:

  • Aktywny tlen w saszetkach dezynfekuje wodę basenową, zapewniając komfort podczas kąpieli.
  • Oczyszcza wodę, aby była przejrzysta i klarowna, co wpływa na jakość korzystania ze zbiornika.
  • Zapobiega powstawaniu bakterii, glonów czy drobnoustrojów Te zanieczyszczenia mają wpływ na jakość wody, stan niecki basenowej i przyjemność z kąpieli. 
  • Woda filtrowana aktywnym tlenem jest łagodna i przyjemna dla skóry, nie powoduje podrażnień i ma neutralny zapach.

Aktywny tlen a chlor do basenu

Najpopularniejszym środkiem do czyszczenia wody basenowej jest chlor. Ma on jednak specyficzny zapach, znany nam z publicznych pływalni, co więcej niektórzy reagują na chlor podrażnieniami skórnymi czy zaczerwienieniem oczu.

Tutaj z pomocą przychodzi aktywny tlen do basenu, który jest bezzapachowy i nie doprowadza do podrażnień ani dyskomfortu podczas korzystania z basenu. 

Wybierając aktywny tlen w saszetkach, stosujesz bezchlorową filtrację wody, zapobiegasz powstawaniu mętnej wody, odkażasz ją, a co równie ważne, sprawiasz, że kąpiel jest przyjemna i bezpieczna. 

Aktywne filtry

arrow_upward