Zapachy do łaźni parowej - poczuj przypływ energii! | Aromaterapia | ChemiaBasenowa.pl

Zapachy do łaźni parowej

Siatka
Lista

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Zapach do łaźni Orientalny

Zapach do łaźni parowej i sauny parowej. Słodki, balsamiczny, kwiatowo-pomarańczowy, korzenny. × PROMOCJA DOTYCZY PRODUKTU PEŁNOWARTOŚCIOWEGO Sugerowany termin zużycia zbliża się ku końcowi
48,50 zł
wysyłka 24-48 h
View Detail

Zapach do łaźni Rumianek

Zapach do łaźni parowej i sauny parowej.Kwiatowy, lekko słodki. × PROMOCJA DOTYCZY PRODUKTU PEŁNOWARTOŚCIOWEGO Sugerowany termin zużycia zbliża się ku końcowi
52,50 zł
wysyłka 24-48 h
View Detail

Zapachy do łaźni parowej

Czym jest łaźnia parowa? Jakie są korzyści z uczęszczania na takie seanse? I przede wszystkim jakie zapachy do łaźni parowej wybrać? Poniżej odpowiemy na te wszystkie pytania. 

Rozjaśniamy, co to jest łaźnia parowa, jaka jest jej historia, czym różni się od zwykłej sauny oraz jakie produkty do aromaterapii najbardziej polecamy. 

Co to jest łaźnia parowa?

Co to jest łaźnia parowa i czym różni się od tradycyjnej sauny? Łaźnia parowa to inaczej łaźnia rzymska, bo została “wynaleziona” w starożytności właśnie na rzymskich terenach.

W łaźni parowej panuje stosunkowo niska temperatura (około 45-50 st. Celsjusza) i maksymalna wilgotność na poziomie 100%. W tradycyjnej saunie temperatura jest dużo wyższa, a wilgotność minimalna. 

W łaźni parowej generatory pary tworzą parę i wytwarzają jak najwyższa wilgotność powietrza. Dzięki utrzymywaniu względnie niskiej temperatury, oddychanie jest ułatwione, a ciało rozgrzane i rozluźnione. 

Aromaterapia w łaźni parowej

Aromaterapia to ważny element w łaźni parowej. Umieszczenie olejków zapachowych w wytwornicy pary sprawia, że aromat roztacza się po całym pomieszczeniu i wpływa na nasze samopoczucie i skórę. 

Odpowiednio dobrane zapachy mogą wpływać na nas relaksująco, dawać energię do działania lub na przykład pobudzać koncentrację. Warto przed zakupem sprawdzić, czy wybrany olejek spełni nasze oczekiwania. 

Jakie zapachy do sauny parowej polecamy?

Do sauny parowej polecamy zapachy stworzone specjalnie do użytku w wilgotnej strefie wellness. W zależności od zastosowanych nut zapachowych, olejki mogą różnie oddziaływać na organizm. Poznaj nasze ulubione propozycje:

Zapachy możesz dowolnie ze sobą mieszać, by osiągać jak najlepsze efekty i otrzymać najbardziej korzystny dla organizmu aromat. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy doborze aromatów do sauny parowej, zwróć się do nas z pytaniem, a chętnie doradzimy w zakupach.