Zapachy do sauny suchej | Aromaterapia i olejki zapachowe | Chemiabasenowa.pl

Zapachy do sauny suchej

Siatka
Lista

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Zapach do sauny Alpejskie zioła

Zapach do sauny suchej - ziołowo-kwiatowy, lekko korzenny zapach. Olejek zapachowy do sauny fińskiej. PROMOCJA DOTYCZY PRODUKTU PEŁNOWARTOŚCIOWEGO Sugerowany termin zużycia zbliża się ku końcowi
24,00 zł
magazyn zewnętrzny
View Detail

Zapach do sauny Lawenda

Zapach do sauny lekko słodki, kwiatowy, ziołowy. Olejek zapachowy do sauny fińskiej. × PROMOCJA DOTYCZY PRODUKTU PEŁNOWARTOŚCIOWEGO Sugerowany termin zużycia zbliża się ku końcowi
56,00 zł
dostępne
View Detail

Aromaty do sauny suchej

Korzystasz z sauny lub oferujesz ten rodzaj relaksu w swoim hotelu lub SPA? W takim razie wiesz, jak ważne jest zaopatrzenie się w zapachy i aromaty do sauny suchej, które podwyższają komfort usługi. W naszej ofercie przygotowaliśmy kompozycje zapachowe, które wpłyną pozytywnie na jakość korzystania z sauny i zadziałają zarówno na ciało jak i na zmysły.

Sauna fińska

Sucha sauna, czyli inaczej sauna fińska to najpopularniejsza forma oddziaływania na organizm gorącym powietrzem. 

Jak działa sauna? Przede wszystkim poprawia krążenie, usprawniając przepływ krwi w organizmie. W związku z tym, że wewnątrz panują specyficzne warunki, przed wejściem do sauny każdy powinien zorientować się, czy na pewno może z niej korzystać. Po wykluczeniu przeciwwskazań zdecydowanie warto zajrzeć do środka i spędzić tam kilka do kilkunastu minut.

Saunowanie w stylu fińskim polega na spędzeniu kilkunastu minut w zamkniętym pomieszczeniu, w którym panuje bardzo wysoka temperatura i niska wilgotność powietrza. Podczas pobytu co jakiś czas polewa się wodą rozgrzane kamienie, co wydziela kłęby pary. 

Woda może być czysta lub wzbogacona dodatkiem porcji olejków zapachowych, które dodatkowo wpływają na organizm. 

Aromaterapia w saunie – korzyści ze stosowania olejków zapachowych

Korzyści ze stosowania aromaterapii w saunie są tak różnorodne, jak różnorodne są dostępne kompozycje zapachowe. 

Rozgrzana skóra, otoczona kłębami pary, przyjmuje całą swoją powierzchnią to, co oferują olejki zapachowe. Wchłaniają się one także drogą oddechową i stymulują organizm. Relaks w saunie sprzyja rozluźnieniu mięśni i lepszemu samopoczuciu.

Odpowiednio dobrane do potrzeb aromaty do sauny realnie wpłyną na ciało i umysł.

Polecane zapachy do sauny 

Tak jak wspomnieliśmy, zapachy do sauny wspomagają działanie wysokiej temperatury i pary wodnej na nasz organizm. W zależności od wybranego aromatu mogą wpływać na nas na różne sposoby – ułatwiać oddychanie, relaksować czy poprawiać samopoczucie. 

Zapachy do sauny suchej

Proponujemy Ci kilkanaście zapachów do sauny suchej. Nasze ulubione olejki zapachowe to:

To zaledwie kilka wybranych aromatów. Polecamy Twojej uwadze także inne olejki zapachowe do sauny, na przykład odprężającą lawendę czy wpływającą na koncentrację jodłową kompozycję zapachową.

Chętnie pomożemy Ci w zakupach, napisz do nas wiadomość, a wspólnie wybierzemy najlepsze kompozycje do Twojej sauny suchej.