Siatka
Lista

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-18 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Trend 50

Niezawodna pompa basenowa, która sprawdzi się w mniejszych zestawach basenowych. Wydajność: 4 m3/h przy h=8 metrów Pobór mocy: 350 W
945,00 zł
wysyłka 24-48 h
View Detail

Trend 70

Niezawodna pompa basenowa, która sprawdzi się w mniejszych zestawach basenowych. Wydajność: 6 m3/h przy h=8 metrów Pobór mocy: 450 W
999,00 zł
wysyłka 24-48 h
View Detail

Zestaw filtrujący Aris

Zestaw filtrujący w dwóch wariantach wydajności. Pompa z filtrem piaskowym przystosowana do basenów o różnej wielkości, doskonale sprawdzi się w basenach ogrodowych Intex oraz Bestway. Wydajność oraz prostota użytkowania Wysoka trwałość urządzenia Filtr z zaworem 6-drogowym Dwa warianty wydajności 4 m3/h oraz 6 m3/h
1 510,00 zł
wysyłka 24-48 h
View Detail

Praktyczne akcesoria do basenu

Komfortowe warunki w basenie to także efekt zastosowania dobrego osprzętu i przydatnych dodatków. W naszej ofercie znajduje się wszystko to, czego potrzeba, by osobom korzystającym z kąpieli mógł być zapewniony maksymalny komfort. Proponowane akcesoria do basenu sprawdzą się także do tego, aby można było łatwo utrzymać go w czystości.

Akcesoria do basenu gwarantujące czystość 

Stosowanie chemii do basenu ma ogromne znaczenie ze względu na usuwanie z basenów kąpielowych glonów i zabijanie groźnych bakterii. Jednak aby woda była klarowna i krystalicznie czysta, konieczny jest montaż odpowiednich akcesoriów do basenu.

Proponujemy urządzenia służące do filtracji wody basenowej, dzięki którym piasek oraz zabrudzenia nie będą odbierać przyjemności z kąpieli.

W naszym asortymencie są dostępne:

Oprócz tego oferujemy pompy zapewniające przepływ wody przez układy służące do jej czyszczenia. 

Akcesoria do basenu a komfort termiczny

Po akcesoria do basenu warto sięgnąć, aby zapewnić jego użytkownikom optymalny komfort termiczny. Urządzenia do ogrzewania basenu działają szybko, są wydajne oraz przystosowane do tego, aby mogły być wykorzystywane w środowisku wodnym. Należą do nich grzałki elektryczne, pompy i wymienniki ciepła. 

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się również solary basenowe – do podgrzewania wody wykorzystują one promienie słoneczne, dzięki czemu są ekonomicznym rozwiązaniem.

Ochrona przed słońcem - jakie akcesoria wybrać?

Letnie kąpiele i spędzanie czasu przy basenie podczas bezchmurnej pogody powinno być całkowicie bezpieczne. Dotyczy to także kwestii ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Promienie UV odbijają się dodatkowo od tafli wody, na skutek czego mogą być groźne dla osób opalających się na leżakach czy pływających w basenie.

Proponujemy duże parasole ogrodowe, osadzone aluminiowych stelażach, które stanowią skuteczną barierę dla słońca i które można ustawić pod wybranym kątem. W naszym sklepie są dostępne modele w różnych wariantach kolorystycznych. Takie gadżety zapobiegają poparzeniom skóry i pozwalają spędzić czas w przyjemnym cieniu.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich tych, którzy chcą zapewnić jak najlepsze warunki wokół basenu i w czasie samych kąpieli. Dlatego nie zwlekaj i postaw na praktyczne, nowoczesne oraz wysokiej jakości akcesoria do basenu!