Bayrol

BAYROL to najbardziej rozpoznawalna marka chemii basenowej w Europie. Dewizą firmy jest profesjonalne podejście do problematyki uzdatniania wody basenowej, a także wyjątkowa dbałość o jakość produkowanych wyrobów. W asortymencie marki mieszczą się preparaty "łatwe w użyciu" oraz specjalistyczne preparaty o nowoczesnym składzie.

Bayrol logo


Bayrol to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji chemii basenowej, zaliczana do jednych z najpopularniejszych w Europie. Bayrol swoją renomę zawdzięcza wyjątkowej dbałości o każdy produkt, co z kolei niesie ze sobą bardzo wysoką jakość wyrobów marki.


Producent chemii basenowej


Nadzwyczajność produktów Bayrol znajduje swoje podstawy w przekonaniu marki o konieczność indywidualnego podejścia do każdego basenu. Aby możliwe było dostosowanie produktów Bayrol do zróżnicowanych warunków oraz potrzeb ich klientów marka stworzyła oraz opatentowała wiele preparatów i środków do pielęgnacji wody.


Zgodnie z filozofią marki, produkty które tworzy mają za zadanie, znacząco ułatwić serwisowanie jak i pielęgnację basenu, a także maksymalnie skrócić czas potrzebny do wykonania tych czynność. Bayrol nie zapomina przy tym o bezpieczeństwie osób użytkujących ich wyroby, o czym świadczą najwyższe standardy produkcji obowiązujące w fabrykach marki.


Bayrol - chemia basenowa


Zadowolenie klienta jest dla marki Bayrol celem nadrzędnym, a w związku z tym, firma od lat przeprowadza badania rynku służące wskazaniu głównych problemów z którymi najczęściej spotykają się użytkownicy basenów. Ponad to, marka Bayrol wydaje własne czasopismo „Pool Magazine”, które zawiera liczne wskazówki oraz rozwiązania kwestii dotyczących pielęgnacji basenu. W magazynie tym, można również znaleźć informacje o wiodących trendach w dziedzinie basenów oraz urządzeń SPA.


Dla maksymalnego komfortu swoich klientów marka Bayrol stworzyła system czterech kroków przyspieszających i ułatwiających utrzymanie czystości wody basenowej. Zgodnie z nimi, należy przede wszystkim zawrócić uwagę na podtrzymanie prawidłowego pH wody basenowej, przeprowadzać dezynfekcję wody (chlorowanie/ozonowanie), zapobiegać powstawaniu glonów oraz pilnować przejrzystości wody. We wszystkich tych krokach z łatwością znajdą zastosowanie odpowiednie preparaty firmy Bayrol.


Bayrol - chemia do SPA


Firma Bayrol posiada w swojej ofercie również produkty przeznaczone do pielęgnacji wody w wannach SPA i jacuzzi. Wysoka temperatura wody oraz dysze wpływają na konieczność stosowania specjalistycznych środków do pielęgnacji. W związku z tym, marka Bayrol, stworzyła specjalistyczną serię SpaTime® w asortymencie której znajdują się środki do utrzymywania prawidłowego pH wody, dezynfekowania jej, utrzymywania w czystości oraz serwisowania dysz w wannach SPA i jacuzzi.


Automatyka basenowa Bayrol


Marka Bayrol to nie tylko producent chemii basenowej ale również twórca systemu PoolManager® służącego do łatwego zarządzania basenem. Ta innowacyjna technologia pozwala za pomocą eleganckiego panelu sterującego lub smartfona sterować uzdatnianiem wody oraz m.in. ogrzewaniem basenu czy fontannami. Ponadto, producent w swojej ofercie posiada również systemy rozbudowane, przeznaczone dla pływalni oraz basenów publicznych - BayrolAnalyt®. Natomiast, na potrzeby mniej wymagających właścicieli basenów domowych lub ogrodowych marka Bayrol stworzyła wysokiej jakości stację dozującą PoolRelax®.


W 2018 r. marka Bayrol, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie chlorowaniem wody basenowej przy użyciu soli w niej zawartej, wprowadziła do swojej oferty wysokiej klasy elektrolizery. Produkty Bayrol można nabyć jedynie u renomowanych przedstawicieli. Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki na naszej stronie.

Więcej

na stronie
 • Środek czyszczący o odczynie zasadowym do maszyn czyszczących.

  148,01 zł
  W magazynie W magazynie
 • Środek czyszczący wokół basenu oraz do ogólnego stosowania.

  148,01 zł
  W magazynie W magazynie
 • Środek czyszczący o odczynie kwaśnym. Stosowany do czyszczenia powierzchni wokół basenu i łazieniek.

  148,01 zł
  W magazynie W magazynie
 • Detergent czyszczący do basenów i elementów z tworzyw. Środek do mycia całego basenu.

  37,99 zł
  W magazynie W magazynie
 • Bezchlorowa dezynfekcja wody w basenie. Dezynfekcja aktywnym tlenem szybko usuwa bakterie i zmętnienie wody.

 • Aktywny tlen w płynie o wysokiej skuteczności. Przeznaczony do automatycznego dozowania w basenach i wannach spa.

  192,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • Czyści tłuste zabrudzenia w basenie - na linii wody, w rynnach przelewowych i zbiornikach przelewowych.

  156,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • Środek do czyszczenia tłustych, szarych osadów na linii wodnej. Nie powoduje zmętnienia wody w basenie.

  32,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • Środek zmiękczający, ogranicza powstawanie zielonej i brązowej wody zawierającej dużo żelaza. Działa podobnie jak witamina C w basenie.

  390,00 zł
  Tylko online
  W magazynie W magazynie
 • Środek zmiękczający, ogranicza powstawanie zielonej i brązowej wody zawierającej dużo żelaza. Działa podobnie jak witamina C w basenie.

  52,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • 3 Recenzje

  Szybki chlor w granulkach do szokowego chlorowania wody w basenie. Skuteczna dezynfekcja wody chlorem

  60,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • Szybko rozpuszczający się chlor w postaci mikro kuleczek. Bardzo skutecznie dezynfekuje wodę w basenie.

  399,00 zł
 • Szybko rozpuszczający się chlor w postaci mikrokuleczek. Bardzo skutecznie dezynfekuje wodę w basenie.

  226,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • 4 Recenzje

  Szybki chlor w tabletkach ze wzmocnionym efektem klarowania wody. Bardzo skuteczna dezynfekcja wody chlorem

  57,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • 7 Recenzje

  Szybki chlor w tabletkach ze wzmocnionym efektem klarowania wody. Bardzo skutecznie dezynfekuje wodę w basenie.

  209,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • Płynny chlor o najwyższej czystości chemicznej. Podchloryn sodu stabilizowany dla basenów hotelowych, prywatnych i pływalni

  179,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • 5 Recenzje

  Chlor w dużych tabletkach do długotrwałej dezynfekcji wody w basenie. Całkowicie rozpuszczające się tabletki

  63,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • 5 Recenzje

  Chlor w dużych tabletkach do długotrwałej dezynfekcji wody w basenie. Całkowicie rozpuszczające się tabletki

  245,00 zł
  W magazynie W magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 52 elementów